SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kre alkalyn - pytania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Mam pytanie bral ktos KA z olimpu 10g w DT i 5 g DNT . Moga byc jakies skutk uboczne przy takim przekorczeniu dawki producenta ? PS wiem ze temat skonczyl sie na 23 lutym ale po co zasmiecac nowymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
https://www.sfd.pl/KA-t496165.html

tu trzeba bylo pytac

bylo wielokrotnie tlumaczone, ze kazda kreatyne dawkuje sie mniej wiecej tak samo. 5 - 10g na dobe w jednej - dwoch dawkach po 3 - 5g na porcje. najczesciej przed i po treningu, ew rano i po trningu / rano i przed treningiem.



Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-05-10 11:52:39
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
apokalipsa -,,minimum to 6 tygodni, jesli jednak efekty będziesz zauważał nadal po tych 6 tygodniach to można kontynuować, nawet aż do ich wyczerpania... ''

Fajne brednie gadasz,1 pierwsze słysze żeby brało się krete 6 tygodni ! a co dopiero jeszcze dłużej ! poczytaj lepiej dobrze i dowiedz się ile powinien trwać cykl na krecie bo jak już to max 6 a zalecane 4 tygodnie , odrazu powiedz że 2 lata może trwać jeżeli są efekty ... co za ludzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
gdzie to wyczytales niby?
skoro z autopsji, to wierz ze kazdy jest inny i inaczej moze przeprowadzac cykl kreatynowy.

4tygodnie dla mnie to za malo. chyba ze z faza nasycenia, ale i tak slabo to widze.
po drugie nie odswiezaj starych tamatow.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odrzywka z dużą ilością argininy i lizyny

Następny temat

Xpand Caplets- problem

WHEY premium