SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kręci w łowie serce w nocy mocno bije i wogule już meni trafia to

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Uzupełnij sobie elektrolity:potas, magnez, wapń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2329
Polecam mleko na wieczory...szklaneczka ,dwie.Dużo uśmiechu,mało stresu.Wyluzuj się.A z tymi paznokciami to raczej niedobór baiłka w organizmie(te białe plamki) więc postaraj się jeść więcej białka.Moje zdanie :D a jak się niepokoisz to do lekarza tyle razy ile trzeba.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
już mi danwo rpzeszło

a spowodowane było to nadmiarem witmain rozpuszczalnychw tłuszczach
już nie pije tranu zamaist neigo omege-3 w kapsach i jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 695
saimonow bracie mam identyczny problem jak ty,poprostu wszystko wyjełes mi wprost z ust,chociarz teraz wiem że ten problem nie dotyczy tylko mnie:):)pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 538
Witam! Dawno mnie tu nie było. Na dzień dzisiajeszy już dawno zaprzestałem wizyt u kardiologa, bo było to bez sensu. Wszystko siedzi w psychice. Są to napady lęku, nerwobóle. Pomocy szukajcie u Neurologa, lub Psychologa. Nauczyłęm się nad tym panować. Zdarzył mi się sporadycznie taki napad, może ze 3 razy, ale tylko wtedy kiedy byłem zestresowany lub zmęczony psychicznie. Można nad tym zapanowac. Kilka głębokich wdechów, i myśleć o czymś przyjemnym. Po chwili samo przejdzie. WARUNEK: nie wkręcajcie sobie, że umieracie, albo macie zawał, albo, że stanie się zaras coś strasznego, że tracisz oddech etc. To wszystko psychika. No i nie palcie więcej tego syfu, bo nawroty murowane. Pozdrawiam.

"Bądź przywódcą. Tylko pierwszy pies w zaprzęgu ma dobry widok"
wg HJ Brown jr

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sztywnienie palcow dlaczego?

Następny temat

zlamany paznokiec co dalej?

WHEY premium