SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krótki sen

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
mam problemy ze snem. mianowicie śpię dość krótko. (zasne np. o 22:00 a obudzę się o 3/4 nad ranem i nie mogę dalej spać.) wie ktoś moze jak temu zaradzić???? (chciałbym spać mniej wiecej do godziny 6 rano)
dodam że nie mam jako takich problemów z zasypianiem.

Zmieniony przez - Dzikuś w dniu 2012-11-02 20:44:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
Więcej ruchu na świeżym powietrzu, wietrz pokój. Nie pomoże - do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
ruchu na świeżym powietrzu mam sporo. rano po sniadaniu muszęn przejśc ponad 1/2km żeby dojśc na przystanek i pojechać do szkoły. kiedy dojade do miasta w którym się ucze musze przejśc mniej więcej drugie tyle (w drodze powrotnej musze przejśc nawet więcej) prawie na każdej przerwie w szkole jestem na świerzym powietrzu (jeśli powietrze w tych czasach można nazwac świeżym) pokój wietrzy się praktycznie caly dzień. i temperatura w moim pokoju nie jest wysoka zadko kiedy sięga powyżej 22 stopni celcjusza (chyba że jest to upalne lato) do tego uprawiam różnego rodzaju sporty czyli sie męczę co tez powinno moim zdaniem zwiększac zapotrzebowanie na sen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
To już nie wiem co może być nie tak. Gdybyś miał problem z zasypaniem to by było prościej, ale skoro zasypiasz i się budzisz to naprawdę ciężko pomóc. Na twoim miejscu zrobiłbym podstawowe badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
z badań nic nie wynika mam tak już mniej wiecej rok (z przerwą na wakacje podczas których duzo nocy sie zarywało (bardzo dużo) i wtedy nie zauważałem aż tak tego problemu) kiedy ostatnio bylem u lekarza z grypą żołądkową to mówił że wszystko jest okej
może jest to kwestia przyzwyczajenia organizmu do krótkiego snu albo jestem jakiś dziwny i mam małe zapotrzebowanie na sen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
Gdzieś czytałem, że jakiś tam Napoleon czy inny gościu sypiał tylko 4 godziny i mu to wystarczało :D Lepiej zabierz się za podbój Europy póki czas Ewentualnie zacznij grać w gry przez neta, nie jeden nolife chciałby móc spać mniej żeby więcej grać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Jak wyglądają Twoje treningi ? Czas i ile razy w tygodniu ?

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2012-11-02 21:04:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
3 razy w tygodniu trening na siłowni (na mase )mozliwie jak największe obciązenia na miare moich możliwości i dyspozycji danego dnia. trwają mniej wiecej 1,5h dotego 3 godziny *(45minut) wf'u tygodniowo i dotego raz na tydzień lub dnia (wypada to losowo ) mam zajęcia w jednostce strzeleckiej'"strzelec" zazwyczaj są to zajęcia nocne (fizyczne) i trwają całą noc + jakies 2/3h aby dotrzeć do domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Trochę jest tej aktywności, jak tam z wypoczynkiem i regeneracją ? Kiedy ostatnio miałeś przerwę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
oj miałem ostatnio dość długą przerwę nie ćwiczyłem nic przez całe wakacje (nawet trochę dłużej) pracowałem wtedy ale nie byla to cięzka praca fizyczna wręcz odwrotnie mozna ta prace było nazwać op***********się no i zarwałosiępare nocek ale nic po za tym a cwiczyć po tej przerwie zaczołem dokładnie 20 września a te zajęcia ze związku strzleckiego na początku października
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
aa dodam tez ze przed wakacjami trenowałem 10 lat piłke nożną 2 razxy w tygodniu + mecz w weekend
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nadmierne pocenie się..

Następny temat

Krwawienie do stawu kolanowego 4msc po rekonstrukcji ACL

WHEY premium