SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koxowanie latami i zmiany w organizmie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11051
U mnie byl koles co walil 15 tyg omke w dawce 500mg week potem prolo w dawce 600 mg week prolo szlo chyba 20 tyg i co najlepsze odblokowal sie jednym liscim clomidu i to zjadl na od.pierdziel nie widzialem go prawie rok ostatni raz jak jadl ten clomid i powiem tak dowaduje sie ze nie utrzymuje kontakow prawie z nikim koles zawsze z dosc niskim bf na cylu 101 kg bodajze teraz ze 120 i tka zapasiona swinia ze masakra i on do mnie ale reka sie trzyma hahaha szczerze chcial bym wiedziec jak tal naprawde bylo u nego z malym hehe bo oczywiscie mowi caly czas wszysko ok hehe ale zeby bylo smiesznie miesiac po cyklu rzucila go dupa a mi mowil ze to niby on sam ja rzucil )

Zmieniony przez - wawaa w dniu 2012-03-07 16:57:53

Zmieniony przez - wawaa w dniu 2012-03-07 16:58:37

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
lestat1986
snara wrzuc na luz, to ze off top wszedzie sie robi to norma i tego uniknac sie nie da.
Mysle, ze wystrczy słowo do moda, który tu zajrzy i wyczysci zbedne śmieci.


Na trenie jest facet, więc lekko miał prawo się zdenerwować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SFD - sprotowe forum dyskusyjne - a nie tylko i wyłącznie kulturystyczne.

branie towaru i trucie sie przez lata poto aby ładnie wyglądać to chyba największe upośledzenie - mozna iśc do hirurga plastyka lub kosmetyczki

dla mnie branie towaru wiąże się przedewszystkim ze wzrostem siły

a co do zawodników to jak napisałem wcześniej są chłopaki co mają po 38 w bicu i zaj**istą siłę i wiedzą w jakim celu sie trują, bo napweno nie poto aby przed TV siedząc i ładnie wyglądając
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
8x8
SFD - sprotowe forum dyskusyjne - a nie tylko i wyłącznie kulturystyczne.

branie towaru i trucie sie przez lata poto aby ładnie wyglądać to chyba największe upośledzenie - mozna iśc do hirurga plastyka lub kosmetyczki

dla mnie branie towaru wiąże się przedewszystkim ze wzrostem siły

a co do zawodników to jak napisałem wcześniej są chłopaki co mają po 38 w bicu i zaj**istą siłę i wiedzą w jakim celu sie trują, bo napweno nie poto aby przed TV siedząc i ładnie wyglądając



jak chcesz kogos umoralniac to mysle ze to zle miejsce bo tu kazdy wie co robi --- a co do trucia to teraz wszystko jest trujace poczawszy od zwyklego pomidora , wysle ze lepiej by ci wyszla ta misja jak bys młodzierz od alkocholu odciagal i papierosow bo to zabija ludzi i krzywi

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jest duzo roznych pogladów i motywacji i nalezy je uszanować.

Niektórzy na cyklu czują sie wyśmienicie, testosterona dziala na nich jak subtelny, ale dajacy duzo pozytywnych rzeczy narkotyk i to jest głowny powod dla którego lecą, a bonusy w postaci wzrostu libido, dobrego anabolizmu i mnijeszego katabolizmu przyjmują z wielkim zadowoleniem. Dla mnie to by był wystarczajacy powod do "cykli"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
chlopaki a jak wyglada u was sprawa z gino bo ja nigdy nie mialem z tym problemow a w tamtym roku jak tylko przybije dece czy tren to zaczyna sie komedia ---------- teraz czekam do jesieni zeby odblokowac sie i wyciac

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20224
jako, że sami weterani się tutaj wypowiadają i temat kręci się wokół długich cykli to mam pytanie. lece 13 tydzien mixa w malej dawce 250mg/week, narazie okolicznosci nie za bardzo pozwalaja mi zejsc z bombki
i nie wiem czy mam bic hcg bez wzgledu na stan jąder, jesli planuje dluzszy ON? HCG mam ciagle pod ręką ale przy tej dawce jak dotąd nie zaobserwowalem atrofii, a wiem jak to u mnie wyglada bo wczesniej bedac na dawkach rzecu 500mg/week jaja malały i po cyklu w oczach wracaly do swoich rozmiarow

wiec jak to jest?? bic hcg mimo wszystko co jakis czas? i czy dawka tescia ma wplyw na siłe bloka, czy raczej tylko czas stosowania bez wzgledu czy to 250mg czy 1g?
dam soga za mądra odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
nie wiem czy jakies badania sa na ten temat ale mysle ze czym dluzszy cykl to blok wiekszy tak zauwazylem jak robilem cykle 12tyg a 16 tyg a dawka testa watpie by miala jakis wplyw gdyz i tak organizm jest zablokowany --ale kazdy jest inny wiec wez to pod uwage
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20224
no wlasnie, ale czy wielkosc jąder jest wyznacznikiem ich blokady? bo jesli tak to wyglada na to, że przy takiej dawce blok łapie mnie zdecydowanie słabiej/wolniej niż przy wiekszej

to samo mam z cisnieniem, przy 500mg mialem wyj**ane w kosmos, a przy 250 mam książkowe

Zmieniony przez - bojka89 w dniu 2012-03-07 18:42:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
to chyba tak jak z wodka jak wypijesz 250ml to jest ok jak 0,7 to juz sie dzieje

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hcg

Następny temat

jakie efekty po T5

WHEY premium