SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koxowanie latami i zmiany w organizmie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
pewnie micz ze robisz cos fajnego kazdy kto ma wiedze itp i stara sie zyc bardziej konfortowo niz 80% procent ludz co zyja jak barany pod wskazowke systemu , my mamy saa i to nam pomaga zyc lepiej

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
snara - to wklejiłeś gości z podwórka, juz tam gdzieś pisałem że poziom zawodowy to inna półka.

a swoją drogą to przepraszam że rozkminiłem ci temat

chudzina - - pasy i usztywniacze to profilaktyka - - jeszcze czasmi sa zawody bez sprzętu i wg. mnie o wiele bardziej fascynujące.
co do kulturystyki to się też zgodze, ale mimo to imponiją takie sylwetki



Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-03-09 11:28:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
juz nie wazne kazdy ma swoje piorytety ja tak jak napisalem w rok na cyklu zrobilem na wadze 16-18 kg w bicu 4cm i mowie o miesie bo poziom taknki tluszczowej jest ok 14% uwazam ze towaru nie marnuje biorac po uwage moja genetyke to i tak zaj**iscie a zobaczymy co przyniesie nastepny rok on

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 132 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
snara
siemka chlopaki temat glównie do tych co bija sprzet latami 10-20 lat ,czy widzicie jakies zmiany w waszym zdrowiu , psychice .itp

Tak. Biłem mete, teścia, DECA, Wina i Omkę po 20 roku życia. Niestety bez pojęcia, bez odbloku, osłonek itd. Efekty były oczywiście, siła w górę, sztanga lekka, ale z czasem okazało się, że hukowa dieta, brak odbloku nie dały 100% efektów pozytywnych bo po jakimś czasie zacząłem odczuwać apatię, zniechęcenie, nadciśnienie, zmęczenie itd... I wiecie co w moim przypadku było najgorsze? Wrócić do treningów bez SAA, gdyż siłka już nie taka była bez SAA. W tym sensie twierdzę z własnego doświadczenia, że SAA uzależniają o tyle, że człowiek nie może pogodzić się ze słabszymi wynikami w ćwiczeniach (mniej na klatę głównie bo to takie "miarodajne" ćwiczenie, koledzy patrzą kątem oka i oceniają.... wiecie....
Najgorsze jest przejść na trening na czysto. Jak się to komuś uda to dobrze. Często bowiem ludzie którzy byli na soku wracają do tego nie mogąc się pogodzić, że są słabsi niż ich naSOKowani koledzy. Obecnie czysto jadę, jedynie legalne wspomaganie. Ale w moim wieku nie widzę sensu już brać SAA. Hormony mam na ustablilzowanym poziomie, siłka (naturalna) jest na takim poziomie, na jakim nigdy nie miałem (bez SAA), ciągi robię na 200kg x 6, przysiady 170kg x 10, sztangę uginam na biceps 60kg x 10 (i to wszystko na czysto). Nie są to wyniki na miarę sportową, ale jak na mój wiek i amatorskie podejście to uważam, że jest OK. Zależy mi głównie by w miarę wyglądać, tyle... A że koledzy jadą na soku, to wiem bo widzę. Kto wyciska 230kg po kreatynie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663962
Kolego widzisz daty ?/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 132 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
Widzę. Ale co z tego. To że dawno napisane to już nie można nic "dopisać"? Może ktoś poczyta. Skoro uważasz, że nie wypada już pisać w starym temacie, to czemu go nie zamkną? (zdeaktywują możliwość dopisywania). Czepiacie się z tymi datami. Ale ok, już nic nie piszę panie strażniku czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Kolego nie rzucaj fohów tylko zrób reaktywacje tematu . Wytłumaczę Tobie w streszczeniu dlaczego rzadko nie odnawiamy tematów archiwalnych, badania i medycyna, powiedzmy że robi dużo postępów, szkoda że 90% tego postępu .nie jest wdrażane przez koncerny farmaceutyczne, a wiele badań nie ma prawa ujrzeć , światła dziennego, podobnie z lekami to ogromny biznes, nie chodzi żeby wyleczyć człowieka, celem jest aby co miesiąc wykupował stertę leków w aptece. Popatrz na leki antybiotyki lata 50 leki przeciwdepresyjne lata 60nowe bez mniejszych skutków ubocznych lata 80czy 90 itd Załóż nowy temat , będą nowe wpisy , relacje, badania, oraz przemyślenia odczuciowe itd.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22070
Z mojej strony dorzucę tylko tyle że odkopany temat jest bardzo ciekawy i proszę o reaktywację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663962
żaden problem aby temat był
a ja nie jestem strażnikiem czasu tylko tego działu
brak profilu z wypełnionym wiekiem to tygodniowy ban
od tego jest straznik
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
Zdecydowanie takie posty powinny być wpisywane w jednym temacie, nawet przez kilka lat, według mnie. Osobiście nie chciało by mi się klepać 3 czy 4 tematów osobno, a tak wszystko w jednym, sprawniej się czyta i dodatkowo właśnie można zauważyć różnice jak było i jak jest. Przez nowe tematy o tym samym robi się syf.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

jakie efekty po T5

Wiecej