SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

korzeń żeń-szeń podnosi testosteron?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
Siema ,mam pytanie ,czy to prawda ,że korzeń żeń-szeń podnosi poziom testosterony i czy może to być normalny żeń-szeń skruszony nie w tabletkach bo mam do takiego dostęp tylko wtedy ile gram na porcję? z góry dzięki

knsd

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
18 latkowi zaden korzen nie podniesie poziomu testosteronu. Masz max no chyba ze masz stwierdzony niedobor ale to wtedy do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
18-latkowi jedyny korzeń jaki potrzebny to jego własny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Kuba1
Siema ,mam pytanie ,czy to prawda ,że korzeń żeń-szeń podnosi poziom testosterony

Nie prawda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl kreatyny, mam dość masówki. Czy warto zejść?

Następny temat

Co kupić do kreatyny?

WHEY premium