SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koorasy - totalna przemiana - pods. masy s. 54

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
no jadam, ale narazie kombinuje jak tutaj pogodzic wszystko ze wszystkim i wime ile cycki maja wiec narazie je jem, jutro chce wzbogacic moje menu o wieprzowine, a z kapusta moglo mi sie cos pomylic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
a do pracy mozesz przecież wziąć chleb razowy z piersią i warzywami, placka owsianego, szejka. Jest tyle opcji a Ty znowu bierzesz jabłko i orzechy... Przyłóż się bo Hubert straci cierpliwość ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
wiem, zaczynam szukac rozwiazan, ale narazie czasu mi brakuje, dzis dzien off to nadrobie zaleglosci ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ile razy mam napisać, żebyś wypyerdolił ten olej słonecznikowy, żeby w końcu dotarło?
Więcej nabiału niż mięsa? Nie przejdzie, Ty musisz ograniczać nabiał, max do 200 g dziennie czyli jednej porcji. Jedz MIĘSO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
dobra filmiki z ostatniego treningu:











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Uginanie - za wysoko podciagasz sztangę, nie dopuszczaj by zniknęło napięcie mięśniowe. na dole do pełnego rozciagnięcia.
Podciąganie - zaskoczyłeś mnie, ładnie.
Wiosło - z tej perspektywy nie moge ocenić toru ruchu sztangi, więc wiele nie powiem. nastepnym razem nagraj bardziej z boku.


BIERZ SIĘ KVRWA ZA TĄ MICHĘ BO Z ĆWICZENIAMI PROBLEMU NIE MASZ, TYLKO JEŚĆ ODPOWIEDNIO I ROZWIJAĆ SIĘ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
z jedzeniem zawsze byl najwiekszy problem... Ale czytam, ucze sie i trzeba to wkoncu naprawic ;) jutro z rana zrobie rozpiske ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
dobra dzisiejsza micha wyglada tak:



dzieki dabadu i do pozniej, ide szamac

Zmieniony przez - koorasy w dniu 2012-11-22 06:32:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Już lepiej, ale rano brakuje białka, te tortille to tez średni pomysł. Poza tym szynka wieprzowa jest bardziej tłusta, jest w dzienniku właściwy wpis jako "wieprzowina szynka surowa" czy coś takiego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny/korekty 2x w tygodniu .

Następny temat

co po upper/lower głownie na siłe?

WHEY premium