SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontuzja barku w czasie cyklu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 131
Jaki cholerny pech nigdy wczesniej nie mialem zadnych kontuzji a gdy zaczolem cykl borykam sie już z 2 tym razem to cos powaznego bo to kontuzja barku niemoge wyciskac sztangi z lawki na lezaca niemoge cwiczyc barkow wogole malo co moge co robic zostala mi jescze okolo 100g krety bark mnie boli

Nie bądz taki jak każdy, bądz taki jak wszyscy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 131
no ja tez smaruje sie naproxenem. Postanowiłem ze przez ten tydzien bede cwiczyl dwa razy nogi, brzuch no i zobacze moze triceps z bickiem. Jak juz mnie niebedzie bolec to zabandazuje sobie bark i zaczynam juz normalny trening. Dzieki za pomoc

Nie bądz taki jak każdy, bądz taki jak wszyscy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
ćwicz dalej to się nabawisz jakiejś poważnej kontuzji i wtedy będziesz miał problem.

Odpuść treningi i lecz kontuzję bo to nie żarty, a nie warto chyba ryzykować dla 100g kretki

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6335
Szczerze mówiąc to barki są (przynajmniej również u mnie) bardzo podatne na kontuzje. Miałem kiedyś podobną sytuację, chociaż coś mi się stało z barkiem nie po treningu siłowym, ale po rzucie piłką tenisową(to z barkiem chyba. 3 tygodnie czekałem aż wszystko wróci do normy.

meserszmit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
jak bym odpuscił pamietaj ze zdrowie jest najwazniejsze a cykl kreatynowy jeszcze nie raz zrobisz zrób przerwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 131
no dobra zrobie sobie przerwe ale co potem jak wroce jejsc dalej ta krete czy teraz dokonczyc cykl bez treningow (albo tylko nogi, brzuch i biceps)???

Nie bądz taki jak każdy, bądz taki jak wszyscy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16693
narazie odstaw treningi, smaruj bark maścią rozgrzewająca a kreatyne póki co

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 131
pytanie 1:Moge cwiczyc Nogi, biceps,triceps i brzuch ?

pytanie 2: czy w czasie tych treningiow (nogi,brcuh...) brac kreatyne czy poczejkac aż bedę zdrowy i dokończyć cykl?

pytanie 3: czy trzeba uzywac masci rozgrzewajacej czy moga byc masci ktore wywoluja uczucie chlodu?

Prosze o odpowiedzi na te pytania to dla mnie wazne bo pierwszy raz mi sie cos takiego przydażyło ze musze przerwac treningi z gory dzieki!!

Nie bądz taki jak każdy, bądz taki jak wszyscy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 292 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4816
cwicz nogi i brzuch i jedz te 100 g krety ;] skonczysz jesc mysle ze kontuzja minie w tedy zacznij z grubej pary tymczasem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
Witam
To moj 1 post na tym forum wiec grzecznie sie przywitam :]]

Podales troche malo danych co do urazu, jak to sie stalo czy zwichnales staw, bark wypadl? czy torebka pekla? moze to nie kwestia urazu stawu a jedynie jakies zerwanie/naderwanie miesnia/sciegna?
Byles u ortopedy? Przeswietlenie usg rezonans?

Zdecydowanie odradzam smarowanie uszkodzonego stawu mascia rozgrzewajaca!
Jesli juz to mascie zawierajace diklofenak lub masc MOBILAT
Na pewno przyda sie tez lykanie glukozaminy i jedzenie chociazby galaretek :]]

jesli lekko zwichnales staw proponuje odlozyc wszystkie cwiczenia wymagajace ruchu ta reka! na okres minimum 3tyg.....
Byc moze powinienes nosic ta reke na temblaku...

Jezeli to uraz stawu to zdecydowanie zbastuj z cwiczeniami i zalecz kontuzje, odwiedz ortopede/lekarza sportowego z barkiem nie ma zartow,to jeden z bardziej skomplikowanych stawow w ciele czlowieka, mozesz zakonczyc kariere na silowni jak zbagatelizujesz...

Napisz cos wiecej to moze znajdzie sie jakas konketniejsza porada.
Pozdrawiam

Chodzenie po bagnie, wciąga...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 131
a wiec tak bark zaczol mnei bolec wczoraj podczas cwiczen(konkretnie robilem pompki) dzien wczesniej robilem barki.
na wiczor bark mnie troche bolał gdy unosilem reke do góry lub wysoko w bok. Rano jak sie obudzilem miesien dalej bolał przy wykonywaniu niektorych ruchow i w niektorych pozycjach nie jest to mocny bol ale jak dzis na silowni sprobowalem wycisnac cos samym gryfem to mnie w cholere bolało ze napewno bym niemogl cwiczyc. Nie sadze żeby to było cos ze stawem mysle ze to cos z miesniem może naderwanie albo przeciązenie ile czasu cos takiego bedzie sie goic myslicie ze w nastepny piatek pojade juz klate???
1

Nie bądz taki jak każdy, bądz taki jak wszyscy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
Jesli chcesz znac zdanie fizjoterapeuty to...idz z tym do lekarza...chodzi mi tu glownie o specjaliste rehabilitacji medycznej. Byc moze jest to naciagniecie miesnia...a byc moze kontuzja dotyczy samego stawu. Takze jak narazie to sugeruje wizyte u lekazra i zabiegi. Jesli to cos powazniejszego to jesli nie bedzie to wyleczone DO KONCA to pewnego pieknego dnia sztanga moze spasc Ci na twarz, gdyz staw odmowi posluszenstwa...i wtedy dluuugo na silo nie wrocisz. Wiec sie dobrze zastanow czy warto tak szybko wracac na laweczke bagatelizujac problem.

Pozdrawiam:)

BUSHI NO ICHI GON

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ADIOL-co to jest???????

Następny temat

JAK TO JEST ??

WHEY premium