SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontuzja barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
Witam, po 2 tygodniowej przerwie wróciłem na siłownię i po paru dniach pojawił się ból z tyłu prawego barku. Myślę, że spowodowany "zastanymi" mięśniami, za mocno zacząłem po przerwie chyba.
Czuję ból przy wyciskaniu na klatkę, rozpiętkach, wyciskaniu na barki itp.
Pompki i podciąganie się mogę robić.
Ból nie pojawił się nagle, tylko progresywnie, więc chyba niczego nie zerwałem, może tylko naderwałem, albo nadwyrężyłem.
Przejrzałem różne testy na ból barku na youtube, żeby zdiagnozować który mięsień boli i myślę, że to albo mięsień podgrzebieniowy albo mięsień obły mniejszy, albo oba.
Co radzicie zrobić? Robić te typowe ćwiczenia na pierścień rotatorów małymi ciężarkami? Czy zostawić na razie w ogóle?
Smaruje różnymi maściami rozgrzewającymi itp, ale w sumie nie pomaga.
Ćwiczenia na pierścień rotatorów jakby pomagają, po kilku seriach mięśnie się rozgrzewają i ból znacznie maleje, ale po jakimś czasie znowu wraca.
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

ignorance is bliss

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
spróbuj taśm sportowych

dobry stabilizator jest jak dobra żona nigdy Cię nie zawiedzie:)
Mogę załatwić taniej produkty www.zamst.pl:) 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piasek na twarzy (policzki)

Następny temat

Wystające żebra i trening brzucha

WHEY premium