SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontuzja <kolano>

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7757
Witam
Nabawiłem sie ostatnio kontuzji grając w piłke. A stało to sie w taki sposób ze zaczelismy grać w piłke a ja sie nawet nie rozgrzałem, kolega prowadził piłke i odrazu kopał i ja do niego podeszłem i zablokowałem bardzo mocny strzał wewnetrzną cześcia stopy i wtedy cos mi pykneło w kolanie i zaczeło boleć... Jakoś dograłem do końca meczu z bulem i puźniej cała noc mnie noga bolała ze spac nie mogłem. Na nastepny dzien tez. W następna noc przyłozyłem altacet i obwiązałem kolano i przestało. Jak chodziłem to juz nie odczuwałem zadnego bulu juz myślałem ze wszystko jest ok z nogą. Ttydzien puźniej(wczoraj) poszłem z kolegami pokopać rzuty wolne no i przy kopaniu te kolano mnie boli ;/ Jest to dokładnie bok kolana wewnętrzny. Z tego co mi sie wydaje to jakiś staw. I teraz pytanie: Jak ja mam to leczyc i czym??
Pozdrawiam
1

kwiczek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5143
Człowieku co ty tutaj robisz jeszcze spier do lekarza z kolanem nie ma żartów.
Będzie ci jeszcze potrzebne czy wy myślicie że to korva jest przychodnia to jest internet.

Do lekarza w pon już!!! Jeśli cię to boli przy chodzeniu i graniu bieganiu itp. To jest sygnał od organiZmu że coś nie tak.
ehhhhh
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozwalona głowa...

Następny temat

Aknenormin ???

WHEY premium