SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkretne info od konkretnych ludzi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23121
Siema

Mam następujące pytanie do ogarniętych w temacie, wiecie może czy import do Polski którejś z rzeczy które wymieniłem poniżej, jest w jakiś sposób kontrolowany lub zabroniony przez prawo??

Konkretnie chodzi o fiolki, gumowe stopery, kapsle, kapslownice, filtry strzykawkowe, alkohol benzylowy i benzoesan benzylu.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Cześć

1. Skąd import? UE czy poza?
2. W jakich ilościach? Rozumiem, że mówisz o hurcie.

Pamiętaj, że jak Cie z tym dorwą to zabiorą Ci towar do opodatkowania, cła itd (jeśli spoza UE). Jak weźmiesz dla siebie wagon w/w towarów z UE to i tak znajdą coś na Ciebie żeby się przyczepić. Nie jestem pewien jak jest z substancjami pokroju alkoholu benzylowego i benzoesanu benzylu. Są a to jakieś akcyzy ??

I pamietaj jeszcze jednym. Jak ktoś nie powołany się dowie (a zawsze się dowie) o tym co ściągnąłeś (nie bedąc firmą farmaceutyczną itd itp) to możesz mieć ni z tego ni z owego podsłuchy na telefonie, obserwowaną chałupę itd...

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23121
Chodzi o import z usa, a ilości raczej nieduże, takie na własny użytek

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56955
alp chyba jakies styki masz :)
btw no no szykuje sie nowy under

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
O jakich stykach mówisz ??

Ze stanów powiadasz? No to tak. Może się udać ale nie musi. Towar jest lekki więc można to ładnie opakować, wysłać z Polameru z wartością rzędu 7$ (poniżej 30 nie bedą brali na cło.. ale mogą się przyczepic czy aby napewno wartośc nie przekracza tych 30$ ).
Te wszystkie sprzęty przejdą bez problemu jeśli nie będziesz brał wszystkiego po 40 tys sztuk.. ale jak wygląda sprawa z wymienionymi substancjami to Ci nie powiem.

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
a probowales w apteca nawet jak nie maja to ci sciagna, w jednej jedna rzecz w drugiej duga i towar masz bez ceregieli. to nie jest cos kontrolowane aby nie sprzedali ci. ja kiedys jakies puste fiolki kupowalem w aptece nie mieli ale mila pani powiedziala ze z hurtowni moga sciagnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23121
Dzięki Alpaq za informacje

Nie no żaden under, po prostu teraz takie są czasy w naszym pięknym kraju że nawet omy orgynalnej nie dostaniesz , więc przyszła pora spichcić suplementy samemu tak jak to robią w ju es ej

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
tak jak pisze ALPAq, mysle ze wszystko przejdzie bez problemow a jedynie z plynami moze byc klopot,
wysylaj paczkami z niska wartoscia i wybieraj dlugi czas dostawy (np. 8 tyg)
jeden rodzaj produktu w jeden paczce i nie wysylaj kilku paczek jednoczesnie na te same adresy
pakuj gole produkty tzn. bez opakowan, stykerow, dokumentow itp
powodzenia

C19 H28 O2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dimethazine

Następny temat

Oma250 Methandienone POMOC

Wiecej