SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koncentrat vs. ser twarogowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 294
co lepsze na rozbudowe masy (jako uzupelnienie diety) - ser twarogowy czy koncentrat bialkowy. ser twarogowy na 100g ma ok 20g bialka koncentrat 80.
wiec jedna kostka sera ma ok 40g bialka a jedna porcja odzywki bialkowej ok 27.5g i wychodzi drozej niz serki :]

co polecanie, bo moj kolega ma dylemat czy kupic sobie na miesiac 90 serkow czy puche koncentratu :) serki wyjda troche taniej i bedzie wiecej bialka ale czy bialko z serkow moze konkurowac z bialkiem z koncentratu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
chce jesc 600g twarogu dziennie? jak dla mnie troche duzo, ale na pewno lepiej niz dostarczac to z odzywki. a nie mogl by kupic pol na pol?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 294
tak, on ma zoladek jak krowa, koles juz wpieprzal po 30 jajek dziennie kiedys, ale zmarzal juz :]
i nie wie co wybrac, czy ser czy koncentrat - chcialby zaoszczedzic na kasie ale nie wie czy bialko z sera da taka mase jak z koncentratu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
jeden pies

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
mozesz urozmajcać jedno jest lepsze w takiej sytułacji drugie w innej

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niech sobie kupi troche bialka na noc a w dzien dostarcza bialka z roznych produktow, m.in. z sera twarogowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Tak jak napisal Zakrzes to bedzie lepisze w jakiejs sytuacji a tamto w innej. I podstawa to urozmaicanie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16369
niech urozmaica bo może mu sie stac to co mi tez zjadałem 400 gram sera coziennnie przez 3 miesiecy i zołądek zaczął sie buntowac w postaci wzdec i ograniczyłem tylko do 150 i jest dobrze wiec lepiej to i to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
trzeba jesc!

odzywki jako dodatek

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 294
oki thx
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

...:::ćwiczenia na mięśnie rąk !!!::::....

Następny temat

Problem z wieczornym treningiem

WHEY premium