SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

komu latwiej przypakowac?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1654
komu latwiej efektowniej przypakowac, kolesiowi majacemu 195cm, czy 170cm? >>oczywiscie zakladajac, ze obaj zaczeli w tym samym czasie, podobnie trneuja itp. itp >>> i dlaczego? i ktory z nich bedzie mial lepsze wyniki w poszczegolnych cwiczeniach (wyciskanie na plaskiej, martwy ciag itp.), do ktorych cwiczen potrzebny jest jak najwiekszy wzrost, a gdzie on przeszkadza..

dzieki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6779
moim skromnym zdaniem to szybciej bedzie widac ze cos z soba robi po niskim gosciu ale jesli ten duzy przypakuje to bedzie o wiele lepiej wyygladał. Chocby porównac szkielet obu osobników. Wiadomo ze ten wiekszy bedzie miał np. szersze plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..trudno powiedziec zalezy jak na to patrzec.
Nizszemu jest latwiej gdyz przy mniejszym wzroscie szybciej widac efekty(tak mi sie wydaje)ale z 2 strony jesli osoba wysoka przypakuje konkretnie to wygląda lepiej,potezniej ale na to potrzebuje poprostu wiecej czasu.
Ale w obu przypadkach wazne jest wiele czynnikow:genetyka,startowa waga itp
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
temu kto oprócz mięśni używa do tego też głowy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3051
Latwiej jest przypakowac nizszemu i szybciej moze osiagnac konkretny wyglad, a w wyciskaniu duza role odgrywa dlugosc rak (najlepsi wyciskacze maja krotkie rece), wiec nizszemu prawdopodobnie latwiej wyciskac.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
To są brednie że niższemu łatwiej jest sie przypakować. Po prostu po niska osoba sprawia wrażenie mocno przypakowanej nawet przy niezbyt ogromnej masie mięśniowej, natomiast osoba bardzo wysoka musi być naprawde niesamowicie napakowana żeby wyglądać jak szafa. Przy 170 cm jak ktoś waży 80 kg to wygląda już jak kwadrat, natomiast przy 195 cm żeby mieć podobne proporcje co ten 170 cm i 80 kg to trzeba ważyć ze 115-120 kg.
Zawsze jednak lepiej być wysoki. Co niskiemu po tym że jest przypakowany i waży te 80 kg jak dwumetrowy szczypior mu na******li bo tak czy inaczej będzie ważyć więcej mimo iż wygląda na chuderlaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Latwiej jest przypakowac temu co ma diete...

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1654
pytalem jesli obaj by mieli diete, dobry trening itp.

a jak to jest np. z martwym ciagiem/wioslowaniem, przysiadem ..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
Nie ma że łatwo jest przypakować małemu albo dużemu. Każdemu tyle samo tyle że efekt u niższych jest szybszy a u wysokich po dłuższym czasie.

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 586
No to zalezy od proporcji wzrostu do wagi i od czynnika BMI. Wiadomo ze jak ktos jest chudy szybciej bedzie mozna zobaczyc u niego np. prace wykonana na klacie. Człowiek wysoki jest najczesciej chudy. Jezeli maja podobny wspolczynnik BMI to moim zdaniem człowiek nizszy szybciej wyrobi sobie sile i rzezbe gdyz w jego ciele szybciej pompowana jest krew. tak mysle niewiem jak cos to mnie poprawcie pozdRo

Nie ma kasy nie ma masy, a bez masy nie ma klasy ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
" pytalem jesli obaj by mieli diete, dobry trening itp.

a jak to jest np. z martwym ciagiem/wioslowaniem, przysiadem ..? "

Wiedzialem o co pytasz, tylko wiesz na glupie pytania glupie odpowiedzi...

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11831
cytuje zibi23 "Co niskiemu po tym że jest przypakowany i waży te 80 kg jak dwumetrowy szczypior mu na******li bo tak czy inaczej będzie ważyć więcej mimo iż wygląda na chuderlaka."

ile ty masz lat ? 14 ?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chomson przemyślenia ... %-)

Następny temat

cos zeby przyswirowac :F

WHEY premium