SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kompleksy sztangowe - jak często ?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2284
Witam , planuję trening pod wytzrymałość bazując na kompleksach sztangowych , wiem jak ćwiczyć tylko nie wiem jak często .
Proszę o propozycje .

pzdr

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
Wpisałem w google "kompleksy sztangowe ćwoczenia" oto pierowsze z linków :
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=4859 tu w tekście jest odnośnik do http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance/complexes_20_optimize_your_fatloss_workouts jeden z opiniotwórczych for siłowych. Gotowy schemat, rodzaj ćwiczen itd.
http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-trenngowy-by-goral-bokser-t2334-170.html oto kolejny link, tam masz podane PO POLSKU jakbys chciał juz narzekać na tnation gotowe zestawy kompleksów. To wszystko od wujka google. Tak jak pisałem SZUKANIE NIE BOLI, a forum jest tak jak nazwa głosi Sportowe Forum Dyskusyjne, a nie do zadawania pytań na które sa juz odpowidzi a nie chce sie poszukac samemu, wiadomo lepiej mieć podane na tacy.Koniec
edit: desperO mnie uprzedził

Zmieniony przez - canecorso w dniu 2011-02-17 20:41:31

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisz jak wygląda twoja dieta, i jaką masz aktywność w tygodniu

oraz staż

edit: sorki, nie zauważyłem, że masz uzupełniony profil

trenuj 3 razy w tygodniu, po kompleksie możesz dorzucić lajtowe aeroby, najlepiej na zmianę z treningami siłowymi

obczaj te dwie opcje: (pon-wt-śr-czw-piątek)
trening-kompleks-trening-kompleks-trening
kompleks-trening-kompleks-trening-kompleks

jak będziesz czuł się na siłach, to dodaj kompleks/trening w sobotę, jak nie to odejmij jedno zgodnie z twoimi priorytetami lub zmniejsz intensywność kompleksu/treningu

Zmieniony przez - desper0 w dniu 2011-02-12 16:33:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
wegług mnie troche za duzo bedzie tak jak polecił desperO.
sugerowałbym wpleśc kompleky w ilości 1-2 na tydzien i obserwowac organizm. Wbrew pozorom to wyczerpujacy rodzaj aktywności.
Do tego dochodzi jaki masz układ treningow kick'u i siłowni tygodniowo.

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2284
Tak się składa , że w kickboxingu robię przerwę do maja , a obecnie tylko siłownia - push pull w pn, wt, czw , pt . Reszta dni wolne i to właśnie je chciałbym przeznaczyć pod jakiś trening wytrzymałościowy , np kompleksy .

pzdr

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w takim razie skoro ćwiczysz 4 dni w tyg, to daj kompleks w środę, i jak będzie wszystko tak jak trzeba to dodaj jeszcze jeden w sobotę, a w niedziele sobie odpocznij od jakiegokolwiek wysiłku albo naprawdę lajtowy jogging na rozluźnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
wg mnie 4 x siłownia to juz wystarczajacy wysiłek. Moze dodac jeden kompleks ale wtedy dieta i regeneracja musi byc dopieta na ostatni guzik. no chyba ze bombka:) hehe

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2284
Zastanawiam sie nad jeszcze jedną opcją , a mianowicie same kompleksy , bez treningu siłowego . Jak wtedy trenować , czy można zwiększyć serie kompleksów np. do 8 lub więcej ?

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
raczej siłownie zostaw, albo mozesz kompleksy potraktowac jako FBW iwtedy byłoby:
push-pull-kompleks
co do ilości odbodów to raczej do 6, mozesz pobawic sie ilościa serii zacznij od 4 obwodów po 6 powtórzen az dojdziesz do 8 powtórzen

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2284
dzięki za pomoc

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135
Witam
Jestem nowy na forum. Zaczynam powoli przelatywać różne działy i tematy.
Co to są kompleksy sztangowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
www.google.pl szukanie nie boli

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy prośba o ocenę.

Następny temat

Plan treningowy

WHEY premium