SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kompleksowa ochrona przeciwtradzikowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30432
Witam
Postanowiłem założyć ten temat, aby przedstawić swoje działania antytrądzikowe i dowiedzieć się jakich wy używacie produktów, jakie polecacie. Rano mycie żelem - ostatnio miałem Norel, a teraz kupiłem Loreal Pure Zone. Z Norela bylem w miarę zadowolony, Pure Zone dopiero zaczynam stosować, więc nie wiem. Pierwsze pytanie? Jakie żele wy polecacie? Po umyciu twarzy żelem, czas na tonik. I tak...miałem AA do cery trądzikowej, teraz Garnier, oba są chyba ze średniej półki. Jakie wy polecacie? No i później krem, używam AA przyśpieszający ustępywanie zmian trądzikowych. Znacie jakiś lepszy? No i czy zestaw "poranny" jest OK? W trakcie dnia, po hali, czy po siłowni, czy po prostu jak się mocniej spocę to przemywam twarz ww. tonikiem. A na wieczór ten sam zestaw co rano, z tym, że zastanawiam się nad zastąpieniem kremu żelem antybakteryjnym Clerasil na noc? Czy to dobre rozwiązanie? No i co sądzicie o tym wszystkim? Coś dodać? Coś odjąć? Coś zmienić? Aha...i jaki korektor punktowy polecacie? Dzięki wszystkim, którzy przeczytali to do końca I tym, którzy odpowiedzą

there's nothing but the rain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 247
uzywalem jzu wszystkiego i dupa ze tak powiem!!

sprbujcie sie mycz moczem naprawde polecam!!!!
juz na drugi dzien zobaczycie roznice sami!
jak cos to piszcie na gg
pozdro

Mandaryna is the best !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206


ja w sumie wielkich zmian nie mam, ale obecnie używam tego zestawu i jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
strona pana henryka roożańskiego
http://luskiewnik.strefa.pl/acne/PRYSZCZE2002_prep.htm 
http://luskiewnik.strefa.pl/acne/PRYSZCZE2002_kosmetyki.htm 

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Grasik - świetna strona!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308

jakby ktoś potrzebował całości http://www.luskiewnik.gower.pl/PRYSZCZE2002.htm 

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30432
Grasik - super strona
Ale to jest opinia tylko jednego człowieka i nie zawiera wszystkih popularnych teraz kosmetyków jak np. pure zone, svr lysanel czy wspomniany wyżej norel, który poleciła mi kosmetyczka, ale niestety ciężko go dostać. Zatem zachęcam do wpisywania się i dzielenia się swoimi wrażeniami

there's nothing but the rain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
tylko ten jeden człowiek "trochę" się zna na tym temacie
jednak opinii nigdy za wiele
pozdrawiam

btw miałam kiedyś proobkę pure zone - niestety nie dla mnie to to - zbyt podrażniał pyszczek (choć ja to 101 uczooleń )

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
fakt, brakuje tam "kilku" preparatów.

ale, na moje oko, facet rzetelnie podszedł do tematu.

BTW, każdy reaguje inaczej na dany czynnik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30432
dzisiaj po raz pierwszy użyłem żelu pure zone no i nie wiem jak będzie z działaniem antytrądzikowym, ale zostawia na twarzy uczucie "świeżości", taki lekki chłodzik, no wiecie freszmejker

there's nothing but the rain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Menthyl lactate to pochodna mentolu zawartego w olejku miętowym. Zastosowany na skórę daje efekt ochłodzenia i odświeżenia. W połączeniu z kwasem salicylowym i alkoholem daje efekt (to jest jedynie uczucie, szybko przemijające) ochłodzenia i lekkiego szczypania. Menthyl lactate nie jest toksyczny i nie mamy nic akurat przeciwko temu związkowi. Nadaje też świeży zapach kosmetykom. Zatem to, że odczuwamy lekkie szczypanie nie oznacza, ze nasza skóra jest czysta, to zwykły chwyt reklamowy Producenta. Podobny efekt będziemy mieli jeśli przemyjemy twarz kroplami żołądkowymi, co oczywiście nie świadczy o tym , że usunęliśmy wągry ze skóry.


to co prawda tyczy się innego kosmetyku, ale (oby nie;)) oby nie było w tym przypadku podobnie

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
Ja tez uzywam toniku i swego czasu zelu z gainera a teraz sie zastanawiam nad kupnem gainera zel bodajze na noc w takiej malej tubce, czy ktos go stosował ? Pani w sklepie mi polecała ze swietnie zluszcza skore w nocy i rano jest skora gladka i piekna Takcze slucham waszych opini na ten temat Bodajze ten preparat kosztuje ok 19 zl

A mam takie pytanie, co polecacie na wągry ? czy dobrze jest je wygniatac czy stosowac zele ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klebsiella pneumoniae

Następny temat

CO polecacie na blizny?

WHEY premium