SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolejny malolat chcacy zaimponowac kolegom... :P

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Hmmm, chociaz tak po dluzszym zastanowieniu... prowokacja:) Temat do kasacji, autor do bana:)

EDIT: O, pomyslal:)

Zmieniony przez - QOORA w dniu 2007-09-13 23:19:10

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
Kura Ty sie nadajesz do takich programów jak Jaworowicz albo jakiś o kataklizmach...zawsze udzielasz sie tam gdzie jakaś afera

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3853
Dresik16. Króciutko. Jeżeli zrobiłeś przez rok treningów 2 cm w łapie( czyli krew dopompowała mięsień, jak przestaniesz ćwiczyć to i to spadnie), będąc w szczycie wydzielania przez organizm wszystkich tych hormonów( ach młodość!)które w dojrzałym wieku człowiek musi wprowadzać z zewnątrz, to GWARANTUJĘ CI, że nawet jak przy******lisz pół kilograma plutonu w cyklu z uranem to wszystko co osiągniesz to 120 cm w pasie. Jesteś po prostu genetycznie zaprogramowany na porażkę w budowie mięśni. Wierz mi znam wielu, którzy myśleli, że sterydy to podstawa i walili wszystkie cuda świata, żeby wyglądać jak ich mezomorficzni koledzy. Efekt- tragedia. Naciągnięte wodą, tłuste barany, z niezarysowanym ani jednym mięśniem, z ciśnieniem 180/120 i arytmią w wieku 20 lat, płaczący po co mi to było. Bez genów nie da rady! Inaczej mielibyśmy samych Mr. Olimpia. Zajmij się może wyplataniem wiklinowych koszyków...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3454
chlopie daj spokoj z koksemja zrobilem w 8 miechow 10kg 6cm w ramieniu bez niczego teraz mam zastuj i robie pierwsyz cykl na suplach wiem ze to moze dlaciebie malo ale uwierz nie masensu sie brac za doping skoro mozesz osiagnac takie efekty przy dobrej diecie i z dobrym treningiem stymulujacym twoje miecho poczytaj w dziale trening i odzywianie na doping powinny decydowac sie osoby ktore wykorzystaly juz naturalne jak i wspomagane suplementami mozliwosci swojego organizmu zadawala a nie 17 latek ktory chce zaimponowac kolega pewnie bys kozaczyl na imprezach heh tyle odemnie pzrd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3454
aha jeszce jedno nie lam sie tym ze masz slabe wyniki silowe i nie rosniesz;]moze po prostu przesadzasz z treningiem miesnie nie maja regeneracji pamietaj co za duzo to nie zdrowo sam wiem na swoim przykladzie nie mam duzego stazu ale na samym poczatku cwiczyle dzien w dzien te same partie miesni i 0 postepow pozniej obeznalem sie co nie co i sie rusyzlo do przodu z przesadnego chudzielca podnosilem na plaskiej 50kg teraz podnosze 110kg nie jestem super zbudowany nadal jestem szczuply ale zobacz ile udalo mi sie zrobic bez zadnych wspomagaczy z toba bedize podobnie

ogolnie ni wiem po co to pisze ale nie moge patrzec jak chlopak robi taki blad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
Rorschach co ty pierd***sz?? Z tym ze mam ******ą genetyke to z ty msie zgodze to prawda ale nie gadaj ze nic nie osiagne zebym przestal cwiczyc znam wiele osob ktore duzo gorzej odemnie wygladali i osiagneli wiele. napewno jakism mistrzem nie bede ale napewno osaigne kiedys swoj cel a czy z pomoca koksu to sie okaze.Piszac ze trenuje rok troche naciagnelem bo pierwsze miesiace(2-3) to bylo o*********e sie na silce a nie treninigi :) Do tego duzo %%% ziolo tez ostatnio czesto i szlugi kopce jak poje***y i to sa skutki tego ze wygladam jak wygladam!nie mialem diety pilem malo i ogolnie jak to podsumowalem to moge powiedziec ze wielkie gowno osiagnelem ale trzeba sie wziasc za siebie zycie jest zbyt krotkie zeby byc malym :D a metka swoja droga:P

pozdro

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
L3O ...nie ma miejsca na LEO-NOW 2-ch

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3853
Dresik16. Absolutnie nie namawiam Cię żebyś nie trenował. Wiara czyni cuda. Chciałbym, żebyś się tylko nie zawiódł na ślepej wierze w sterydy. NIE KAŻDEMU POMOGĄ!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 266
chlopak pewnie zarostu na jajkach nie ma a metke pyka:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
z to genetyko to przesadzasz bo juz nie raz widziałem takie "metamorfozy" ze z chudego chłopaka zrobił sie dobrze zbudowany i umiesniony chłop tylko trzeba sie przyłożyć i postarac a nie narzekac na genetyke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta czeska??

Następny temat

Winstrolki

WHEY premium