SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolejny cykl z metki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 345
oki najpierw cos o mnie 182 wzrostu 79 kg silka dwa lata cykl metki
tydzien tabsy
1 2
2 3
3 4
4 4
5 3
6 2

Na poczatek napisze ze kiedys wziolem mete 50 tabsow i teraz do wszystkich poczatkujacych NIGDY NIE BIERZCIE JAK NIE WIECIE JAK wziolem 50 tabsow i myslalem ze to wszystko nieregularny trening brak odrzywek i mala wiedza sprawila ze nie mialem zadnych efektow!!!! teraz chce to zmienic napiszcie czy dobrze mysle dorzycam do tego witaminki (vigor)+ system protein 80 z olimpa + glutaminka + tauryna + cos na oslonke (mozecie mi doradzic co jest najleprze najtansze i bez recepty :) do tego regularny sen 5 razy silka w tygodniu no i dobra wyrzerka:) po cyklu kreatyna + hmb + bialko no i teraz szukam czegos na odblokowanie najlepiej zeby bylo bez recepty bo u mnie te specyfiki sa strasznie drogie napiszcie mi kilka rad co o tym co by tu trzeba bylo zmienic z gory dzieki i pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Ile masz lat

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ja bym to inaczej wziął
powiedz ile masz lat a Ci powiem

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No cykl z dupy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 519
kup se dece i prolongatum a te shit wywal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 345
mam 19 lat w tym roku koncze 20 a deca odpada bo nie lubie klucia a mete mam juz w reku czesc odrzywki tez wiec napiszcie mi jak to wziasc rozpiszcie mi wszystko a nie piszecie tylko ze do dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co Ci mam napisac...
Jak kupisz abona to pogadamy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
pytasz sie co o tym sadzimy
a my ci mowimy "cykl jest z dupy wziety"
Poczytaj troszke a pogadamy....
piramidki to juz zamieszchla historia...
Tak samo, same 100mety to historia...
A i tak pewnie ta meta to wy***ka

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 345
widze ze gowno sie na tym znacie !!! tylko potrafia napisac ze do dupy ciekawe ale czytalem archiwom i inni pseldo "znawcy" pisali zeby wziasc 60 tabletek mety inni ze 200 wy nie macie zielonego pojecia na ten temat wiekszosc z was pewnie ma po 28 cm w bicepsie okulary i trzepie sobie konika co wieczor ogladajac koksow i czytajac artykuly co do piramidki tez czytalem na ten temat i w archiwum jest artykul gdzie kolesia wysmiali kiedy nie chcial stosowac piramidki widze ze na dzien dzisiejszy mam wieksza wiedze od waz moze wy zacznijcie mi sie radzic pa frajerzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
stary masz wyszukiwarke? było 1 000 000 tematów o mecie branej na 100 001 sposobów, nie masz abona, nie chce ci sie szukać i jeszcze do tego próbujesz nas obrazić. wg mnie ban sie nalerzy.

Zmieniony przez - kowatschoo w dniu 2005-02-16 08:53:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to prawda ????

Następny temat

meta/undestor/stanabol- jak, ile ...?

WHEY premium