SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolejność wykonywania ćwyczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Jak wiadomo Przysiady przed wyciskaniem na płaskiej dają jakieś 5-10kg więcej na ławeczce. A jak jest z pozostałymi ćwiczeniami ?
U mnie pull jest w tej kolejności SZRUGSY, wiosłowanie pół sztangą, MC, Żuraw, biceps hantlami stojąc, młotek hantlami stojąc.
Push obecnie wyciskanie na płaskiej, push press, tył barków na ławeczce, pompki na poręczy, przysiady łydki, ( w push będzie zmiana i przysiady i łydki na początek a potem barki i klata a na koniec tył barków i triceps)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Szrugsy na początek? Dlaczego? Dwa ćwiczenia na biceps? Brak podciągania na drążku w pull? Ja bym dał push press na początek a później przysiady. Wklej ankietę uzupełnioną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Przysiady bynajmniej nie muszą osłabiać wyciskania.Na początku będzie ciężej, bo męczysz całe ciało.Ale poźniej się adaptujesz i siła zasuwa do przodu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Uginanie ramiona z hantla stojac uchwyt normalny i mlotkowy inaczej dzialaja na miesnie i przy uchwycie mlotkowym ten miesiec pod bicepsem pracuje i tez przedramie.

Podciaganie wasko i szeroko jest w czasie przerw miedzy cwiczeniami w calym treningu pull, w taki sposob bo nie jestem wstanie sie podciagnac 5 razy jeszcze -pracuje nad tym.

Z przysiadami i z wyciskaniem chodzilo ze wiecej mozna wycisnac wtedy na laweczce. Sprawdzilem to tez na sobie. Cwiczenie MC, Szrugsy i wioslowanie polstanga tez dziala na plecy a jakos nikt sie nie przyczepia ze niby 3 cwiczenia na plecy.

Ja serie lacze np Szrugsy 3 potworzenia potem od razu wioslowanie polsztanga 3 potorzenia i przerwa 2 minuty. Robie tak bo czuje sie dobrze i nie lubie robic jednego cwiczenia i przerwa. Np tez push press lacze z wyciskaniem na plaskiej a przysiady z lydkami.

Cwicze tak juz z 7 miesiecy. Za bledy ortograficzne przepraszam pisze z tel na szybko.


Zmieniony przez - zaduzowaze w dniu 2015-12-01 22:23:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Codzienne treningi

Następny temat

Unoszenie ciała do sztangi

WHEY premium