SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolagen a dyskopatia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 552
Witam,jak w temacie,chciałem zapytać Was czy przyjmowanie kolagenu pomaga w walce z bólami kręgosłupa,dyskopatią,czy przyjmowanie kolagenu zregeneruje w jakimś stopniu te poduszki między kręgami?Staram się jeść dużo galertu robionego na kurzych łapach(słyszałem,że z nich jest najlepszy),ale nie da rady robić tego tak żeby można było codziennie przyjmować określone dawki,dlatego myślę o wspomożeniu się czymś w rodzaju odżywki,czy tabletek z apteki,stąd moje pytanie czy to w ogóle ma sens,czy to cokolwiek pomoże,jeśli tak to jaki kolagen,z czym bo czytałem też,że trzeba go jeść z witaminą C żeby był przyswajalny?

grubas

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
W walce z bólem nie pomoże to nie jest preparat przeciwbólowy.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Jak wyżej, bardziej fizjoterapeuta i odpowiednie ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 552
ale wspomaga regenerację,regeneruje,cokolwiek się odbuduje tych poduszek międzykręgowych?czyli rozumiem,że nie ma to najmniejszego sensu tak?
1

grubas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Pewnie będą też inne zdania, ja uważam, że suplementacja kolagenem rzadko kiedy ma głębszy sens.
Jeśli chodzi o regenerację krążków międzykręgowych to często następuje samoistne wyleczenie i nie są potrzebne żadne cuda wianki. Przy bólach kręgosłupa często zwraca się uwagę na odpowiednie nawodnienie, rolowanie, rozciągnie i wzmacnianie konkretnych struktur, doraźne podobno sprawdzają się końskie dawki imbiru - sam nie próbowałem.
Zupki mocy ogólnie są ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75932 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754288
Uważam, że warto te pieniądze przeznaczyć na częstsze wizyty u fizjoterapeuty.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw supli

Następny temat

Utrata masy mięśniowej.

WHEY premium