SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koktajl

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 294
Witam zrobiłem dziś kolejny koktajl i mam pytanie czy jest on odpowiedni przed treningiem czy za dużo wszystkiego z góry dzięki
1 gruszka
2 jabłka
1 brzoskwinia
2 kiwi
1 banana
szklanka mleka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4074
Strasznie dużo cukru.
Jeśli mieścisz się w swoim dziennym bilansie z taka ilością fruktozy to ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
zmniejszyłbym ilość owoców a dał źródło tłuszczu, np. wiórki kokosowe, które przed treningiem się świetnie sprawdzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
W czym to mieszasz/wyciskasz? Też planuje takie koktajle przed siłką wypijać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 294
ja to robie w robocie kuchennym. mam blender ale powiem tak w tym pojemniku co ma w zestawie to za bardzo silny nie jest wiec wole robot. dziś zmieniłem skład zrobiłem tak 1 kiwi 1 banana 2/3 szklanki mleka 1.5 łyżki wiórek kokosowych ( tak jak mi polecono) i 5 orzechów włoskich. co myślicie o takim rozwiązaniu ?

Zmieniony przez - benio0991 w dniu 2014-09-23 21:55:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierś z kurczaka vs Schabowy

Następny temat

Szybka przemiana materii

WHEY premium