SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koksy niszczą mojego chłopaka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4397

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 182
No widzisz bo jeżeli ktoś chce żeby było dobrze , to dąży do tego :)

ona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może za mieka dlaniego jestes wes postaw na swoim j**nij drzwiami wyjdź jeżeli cie kocha uwesz zprzyjdzie z kwatkiem i przeprosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 182
dzisiaj tak zrobiłam, i nie odezwę się pierwsza , jeśli ma to być koniec to niech będzie już teraz bo mam dość.

ona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak ale on jest zabufany sobie zwlaszcza jak cwiczy a ty jestes zadobra i mieka a twardzi faceci tak naprawde tego neilubia pokasz mu co jestes warta nieponizaj sie jesli kocha to przyjdzie do ciebie i przeprosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
ona10
On nie jest taki że myśli o innych laskach ,on ma w głowie tylko siłownie i swoją dietę , a nawet jeśli by spróbował z inną może by w końcu zobaczył co stracił , bo dziewczyny są okrutne :) nie raz namawiałam go żeby sobie znalazł inną i zobaczył jak to jest , ale stanowczo odmawiał .


Nie rozumiem , jak piszesz że jak kocha tylko siłkę i swoją dietę to może pora go z tym zostawić.

Dopiero jak się kogoś traci to się go docenia. Dziewczyno zacznij myśleć.

Byłem w kilku trwałych związkach ,wiem jak to wygląda i popełniłem często wiele błędów, gdybym mógł cofnąć czas jak by to powiedzieć, to postępowałbym całkiem inaczej.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spokojnie jesli kocha to przyjdzie przemysli sterydy torche pobudzaj czuje sie pewny siebie bo ma duzo testosterony slabo panuje nad soboa ale jak siadzie sam to se to przemysli j 2 -3 dni i se zda sprawe co traci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 256
Zdecydowanie polecam rozmowe z psychologiem. Co bysmy tobie nie napisali, to moze wyjsc ostatecznie zle.

Takie tematy zalatwia sie rozmowa, nie tekstem pisanym.

Jak chopy wyzej napisali - srodki SAA jedynie moga pobudzic to, co i tak w czlowieku siedzi. Ale nie spotkalem sie jeszcze z sytuacja, zeby ktos pod wplywem srodkow marginalnie sie zmienil.

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 182
ja chcę żeby on w porę się zorientował że mogę go zostawić , i że może tego żałować , widocznie dawno już nie dałam mu tego do zrozumienia .

ona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 182
ok kończę ten temat :) dzięki za wszystkie rady chłopaki :)

ona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dizewczyni napewno mu niestawiaj warunko co do zainteresowania i sterydow niekasz mu tego zucac czy tma przestac cwiczyc bo odrazu przegrasz jakby mja mi tka powedzil to by przegrala bo silownia jest silniejsza niz wszytko wyrozumial badz dlaniego ale jezeli on cie neisznuje itp to wyjdz i neich se to przemysli on a przyjdzie jak kocha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Provinox malay tiger co to jest ?

Następny temat

Pomoc w rozpisaniu Cyklu

WHEY premium