SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koks a trzustka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słuchajcie macie może jakieś sposoby zabezpieczajace trzustke przed szkodliwymi skutkami zarzywania koksów?
dzisiaj sie dowiedziałem ze mój kumpel który tez dość ładnie koksował startował w trójboju wyladowal w szpitalu z poważna niewydolnościa trzustki i jak sie okazuje do końca życia już bedzie musiał walić insuline.
to mnie trochę przestaszyło
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
a czy czasem nie jechał na insulinie przed 'wypadkiem' ? mógł się nabawić tego od własnie przedawkowania insuliny

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie insuliny nie brał.
prolongatum,meta,deca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
mnie po tesciu i mecie tez cos qje

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1447
mi sie wydaje ze to metka niszczy trzustke jakis "grubas" moglby sie wypowiedziec albo ktos ze "zdrowia"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wazne pytanie

Następny temat

Warto coś z tego lyknac? ktos zna ten stuff?

WHEY premium