SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koffa a cynk

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Lykam teraz cynk wlasnie no i pije czasami kawke sobie, czy wyplukuje koffa cynk? magnez wiem ze tak ale chodzi o cynk? jak to jest? dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Tak wypłukuje mowa tu szczególnie o wiekszych ilościach kofeiny . Ale jeżeli łykasz cynk to powinno być ok,nadrabiasz . Ogolnie większosc ludzi ma niedobor cynku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
znaczy w ciagu dnia wypijam jakies 2 kubki kawy no gora 3 nie wiecej.

no wlasnie lykam, ale jak wyplukuje to lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Wiesz co trochę przesadzasz z tą kofeiną uzależnienie? Pijesz z przyzwyczajenia czy po prostu daje Ci kopa? Sprobuj zrobić z miesiąc przerwy wiesz taki odwyk hehe , zobaczysz , że jedna filiżanka bedzie Cie pobudzać tak jak te 3 dotychczas . Powinno być dobrze skoro łykasz cynk gorzej jak byś tego nie robił i pił tyle kofeiny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Bardziej bym sie martwil wapniem. Przy czestym piciu kawy zwieksz ilosc zrodel tego mineralu w diecie.

Zmieniony przez - domer w dniu 2009-06-08 18:36:58

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Idąc tym dalej to wypłukuję witaminy C , E, magnez, wapń, żelazo itd Więc pijąc tak kawe ogólnie powinno się chyba zwiększyć podaz na wszystkie minerały . Czytałem niedawno tu gdzieś na sfd , że olimp coś nowego wypuścił i ponoć dośc dobre albo się mylę i wypuścił to już dawno a ja przeczytałem starego odgrzanego kotleta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Zgadza sie, ale na pewno nie syntetykami. Zwiekszajac dane zrodla mineralow w diecie mozemy bez problemu dostarczyc optymalna ilosc.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pmoc

Następny temat

Dieta do oceny i glod :P

WHEY premium