SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kości ;/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47
Przede wszystkim chcialbym sie przywitac bo to moj 1st post na tym forum.
No wiec tak, ostatnio zauwazylem ze przy wyciskaniu na barki (na atlasie) zaczynaja mi tak jakby strzelać kości. Zreszta to samo sie dzieje gdy chce jakies wymachy rekami zrobic. Nie jest to bolesne ale niezbyt przyjemne.Co zrobic zeby temu zapobiec? Moze przestac wogole cwiczyc?
Mam 16 lat 182 cm wzrostu i waże 66 kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
witaj ziomek w klubie mam to samo nawet na koncu treningu po dobrej rozgrzewce potrafi mi strzelac bark ale tak ostra dobra rozgrzewka preparaty na ochrone stawów kup sobie np.arthro stop w aptece smaruj przed treningiem jak chcesz stawy mascia rozgrzewajacą kup wapn na mocne kosci ogólnie nie wiem dlaczego barki strzelaja mozliwe ze nie dbałes o kosci w młodosci mozliwe ze masz niedobory chrzastki stawowej lub jakąs chorobe bo u mnie w rodzinie prawie wszyscy maja problemy ze stawami mozliwe tez ze odziedziczyłes to po rodzicach ale zeby do konca to wiedziec musisz isc do lekarza rodzinnego na twoim miejscu bym sie do niego zgłosił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47
w sumie to nie wiem czy to moze byc z tym zwiazane ale ostatnio cos choroba mnie lapie, co do kosci to watpie bo skonczylem superdunksa 2 i nie mialem zadnych klopotow z kolanami, bardziej sie boje ze sobie to gdzies kiedys przestawilem i teraz jak robie jakies obszerne ruchy ramion ocieraja sie o siebie kosci;/

Zmieniony przez - etimaldeb w dniu 2006-03-29 17:16:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Bleee mam to samo tez przy wyciskaniach. Chyba nie da sie nic z tym zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Ja oprócz rozrzewki spróbowałym robić stretching bądź PIR po treningu. Biceps, piersiowy większy, kaptur, dźwigacz łopatki, może coś jeszcze. Proponuję zapytać fachowca na siłowni.
R
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 376 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7450
No właśnie jeszcze nie słysałem konkretnej odpowiedzi. Czym są spowodowane te wszystkie przeskakiwania strzalania w stwach? Czy powinno się tego bać? Czy to może prowadzić do kontuzji? Może to taka pierwsa oznaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
To są wszystko stawy też to mam ;-( Prawdopodobnie rośniesz za szybko i stawy nie doganiają kości albo masz kijową budowe stawów i nie bardzo pasują do kości... dokładnie mam to samo i nie moge wykonywać żadnych ćwiczeń do których trzeba wykonać pełny zakres ruchu stawów :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Jestes w mlodym wieku. Twoj organizm nie jest jeszcze przygotowany do treningow z duzym obciazeniem. Stad strzelanie w stawach. Na chwile obecna polecam cwiczc malymi ciezarami i pracowac nad technika. Przede wszystkim pamietaj o metodyce treningu. Najpierw cykl treningowy wprowadzajacy, potem wytrzymalosciowy nastepnie cykl treningowy na sile, mase i na koniec rzezbe.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

swierszczenie w uszach

Następny temat

Twarz

WHEY premium