SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

końcówka cyklu, jak zrobić mostek?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1796

Formularz - Proszę o pomoc

25

Waga

106,5

Wzrost

193

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

nie wiem

Obwód uda

67

Obwód talii

96

Staż na siłowni

4 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3,4,1g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

to drugi cykl, pierwszy trwał 6 miechów mix, deca, meta

Opisz swój plan treningowy

3x week

Cel cyklu

obwody

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

7 miesięcy

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18?

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

chudnięcia

Stan zdrowia

ok, czasmi się czuje jak przeziebiony ale to na cyklu chyba norma

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

?

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

140, 160, 160
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11113
cykl planuje min 20 tyg ale może wyjść tak że nie bede schodził z tematu wogóle, nie wiem czy tego mastera nie zastapić trenem boje się o włosy bo wszyscy tak mówią ze strasznie lecą po tym. cel cyklu jak najbardziej masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 275 Napisanych postów 5095 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 71248
skoro igła CIę już męczy wejdź na długie estry, daruj sobie mostek, poleć kolejne 20 tygodni tak jak piszesz w combo bold, enan i długi masteron

jeśli masz wyłysieć to wyłysiejesz, ale szybciej. ja się już z tym musze pogodzić, taka genetyka.
jedynie jeszcze badania kontrolne

Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-09-09 10:02:25

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11113
chce wkońcu zrobić jakis konkretny cykl zeby mnie troche porobiło, może faktycznie teraz polece te 20 tyg enan + boldek+ master a pózniej w drugiej czesci zrobie redukcje i wrzuce tren.
Mozesz mi rozpisać to tygodniowo i dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 275 Napisanych postów 5095 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 71248
nie robisz pct? chcesz robić 12tyg. masy i 8tyg. redu czy 20tyg masy?

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
myśle ze 14-20 tygodni masy (cięzko mi się teraz okreslić dokładnie, bo nie wiem jak ta masa bedzie szła, ale wstepnie zakładajmy ze 20). Pózniej redukcja i odblok albo mostek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
1-20 bold 500mg e4d
1-9 enan 300mg e4d
10-20 cypio 300mg e4d

nie wiem czy jest tutaj sens mastera dodawać, zostawiłbym go do czasu redukcji

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka Genesis

Następny temat

Proszę o ocenę cyklu

NutLove