SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

klubysztukwalki-chodzą głosy na temat sadystycznych trenerów etc.

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 968
Witam mam pytanko na temat klubów ,ostatnio chcieliśmy z kolegą się zapisać do klubu na jakieś sztuki walki jeszcze nie wybraliśmy jakie ,ale kolega powiedział,że raczej nie idzie ,dlatego,że koledzy z jego klasy powiedzieli,że nawet nie idą ,i nie tylko 1,tylko chyba 3 ,żeby nie było,dlatego,że ostatnio ponoć ich kolega był w takim klubie niewiem dokładnie na jakiej kategori walki,ale chyba na MT w gwardi we Wrocławiu i 1 mięsniak powiedział do niego,żeby wypie... bo oni nowych nie potrzebują ,bo jak nie to wpie... on się przeciwstawił i ponoć miał złamany nos i wogóle był pokiereszowany ,chodzą głosy,że w takich klubach nie potrzebują nowych,a wogóle to słyszałem od kolegi ,który usłyszał od tamtych kolegów,mówili,że byli w takich klubie MT i,że trener ma nierówno pod sufitem bo jak coś ,żle zrobili to ich bił i to bardzo mocno,nawet 1 pokazał jakie miał wgięcie w nodze od kopniaka trenera, ponoć jednemu złamał żebro ,nie wiem czy w to wierzyć,ja raczej wierze w to tak na 50% ,albo poprostu coś było,ale zrobili z igły widły,ale chcę się dowiedzieć,opini więcej ludzi bo póżniej mogę mieć złamany nos, połamane ręce etc. a tego nie chcę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8360
wogóle to słyszałem od kolegi ,który usłyszał od tamtych kolegów
troche to niewiarogodne, ale mój kumpel chodzi na tajski boks i czasem jest troche poobijany ale nic wielkiego, czasem trzeba tak ... ale niewiem jak to było w przypadku twoich kolegów...

Zmieniony przez - Ballantine w dniu 2008-08-03 17:38:18

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 470 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15874
słyszałem od kolegi ,który usłyszał od tamtych kolegów

"jestem szalony ,dość nerwowy,nie lubię pracować,chodzić do szkoły etc"

A tak do tematu to czasami zdarzają sie trenerzy o których duzo slychac ale pamietaj tez ze polowa z tego co slychac to bzdury , najlepiej sprawdzic samemu a w takie bajki ze przychodzisz i trener lamie komus nos no to nie wierze :), co do ewentualnych kontuzji, jakies złamane zebro czy cos , no to zdarza sie jak w kazdym sporcie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 346
Moim zdaniem coś tam było napewno, jakieś siniaki itp...tak jest na treningach. Ale wiesz jak to jest....kolega koledze mówi itd..no i każdy troszkę od siebie doda i tak potem jest..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 968
no ja to się mówi siła plotki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 510
lol, co do takiego klubu chcesz, nie lepiej inny znaleść, tam gdzie nie katują nikt nikogo, jak każdy każdego bije to nie żaden klub i żaden sport, i się niczego nie nauczysz, np karate, boks nie polega na agresji tylko na opanowaniu swojego ciała, lepiej sam poszukaj, jakiegoś klubu w okolicy
ja polecam sport: Tai-Jitsu/Ju-Jitsu
można np zobaczyć na tej stronie: www.tai-jitsu.be [ale teraz jest przerwa wakacyjna] :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8360
Niegadaj mi tu że na treningach niemożna sie poobijać, przeciez jak walczysz to też boli!! i w porządnym klubie takie rzeczy sie dzieją tylko bez przesady z łamaniem kości, musisz być przygotowany na ból i wogole, bo co to był by za trening gdzie by tylko sie gadało a nie ćwiczyło.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2106 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 39511
A moj kolega mowi, ze jego kolega ma brata, ktorego dwaj koledzy znaj takiego jednego chlopaka, ktory...

Bez jaj, chlopaki. Jak chcesz trenowac sporty walki, to musisz sie liczyc z tym, ze bedziesz poobijany a czasem nawet trafi ci sie kontuzja w postaci pekniecia, zlamania, albo zwichniecia - to sa sporty bardzo kontaktowe i to wszystko jest ich elementem. Co do trenera - jezeli oczekujesz, ze w przypadku gdy bedziesz padal na twarz ze zmeczenia, a on ci powie "usiadz chlopcze i odpocznij", to nie oczekuj ze czegokolwiek sie nauczysz u takiego trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zgadzam sie w zupełności z powyższym! łap soga bo inni niepotrafią doradzić chłopakowi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 732 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8051
spec-songo
Twoi koledzy też oglądają DB? Chciałbym zobaczyć wgniecenie w nodze na żywo-tyle stocoznych walk i tyle krafień w łokieć/kolano(czasem i bez ochraniaczy sie kopało) i jeszcze czegoś takeigo jak wgniecenie w nodze nie miałem.
Może ten trener miał kilkaset lat i mieszkał na jakiejś wysepce z żółwiem i laską która jak kichnie to okrada banki?
Jak sie chcesz przekonać to idź i sam sprawdż, ja pamiętam jak mnie straszyli przed pójściem do sekcji zawodniczej na walki koledzy z nowego klubu(tam taki jeden to tak kopie że żebra łamie, po lowkasach to z miesiąc nie będziesz mógł chodzić a jak C na łeb coś wsadzą to odrazu ciężki KO) a to tylko z tego powodu że oni sie bali chodzić na walki do tamtej sekcji i gadali tak żeby usprawiedliwić swój nieuzasadniony strach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 479
Według mnie to troche przesadzone że miał wgniecenie na nodze jak go trener kopnął. Radze żebyś poszedł i zobaczył jak wyglądają treningi, i czy to prawda z ćwiczącymi. Jeśliby się okazało że koleś będzie wyzywał cie to wiecej sie nie pokasz tam i znajdz sobie inny klub. Lecz szczerze to nie wierze w to że jak ktoś przychodzi na trening do zostaje wyzywany i chcą go pobić za to że przyszedł. Wszystcy piszący mają racje że możesz nabawić się siniaków, odrapań etc. Możesz sobie coś złamać,ale ja trenując 2 lata (a wcale siebie nie oszczędzam, na sekcji ćwicze z samymi chłopakami, bo żadna dziewczyna oprócz mnie nie chodzi) i jakiejś poważniejszej kontuzji nie miałam. Pozdrawiam

w trakcie tworzenia: www.bushi-do.com.pl
Nie wstydem jest przegrac jeśli próbowało się wygrać

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay Thai w Stalowej Woli lub okoliicach?

Następny temat

Po 30-tce warto zaczynac?