SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kluby w katowicach

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
Czesc,
Za niedlugo wracam z uk i chcialbym sie dowiedziec od was czegos na temat 2 klubow mma bastion oraz silesian cage club , zalezy mi na dobrym parterze ale chcialbym również cwiczyc stojke , nie odsylajcie mnie do archiwum bo tam nic nie znalazlem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Jest jeszcze Shidokan, który oferuje MMA/ grappling, ale ciężko powiedzieć na jakim to jest poziomie.
Bastion w Katowicach robił bardzo mało stójki i to w zakresie początkującym.
SCC jest klubem MMA, więc pewnie mają sporo stójki i ograniczony parter (tylko raz w tyg)

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
a co do bastionu to zajecia odbywaja sie TYLKO na sali od AWF wiza wi Palacu mlodzierzy??W SCC trenuje moj brat mowi ze super itp ale wole sie zapytac osob 3-cich
zalezy mi na klubie w ktorym instruktor zajmuje sie kazdym nowym i starym wyga w miare mozliwosci oczywiscie , wiadomo ze jak ma sie 20 chlopa na sali to nie jest sie w stanie kazdemy przyjrzeć z osobna czy prawidlowo wykonuje dana technike.Grimper ty uczeszczasz do ktoregos z nich??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Teraz jest koniec roku szkolnego i pewnie wszedzie jest przerwa, więc do wrzesnia masz czas na zastanawianie się.
Bastion ma jeszcze submission w Janowie czy Nikiszowcu raz w tyg w soboty.

Nie wiem czy jesteś z Katowic, ale jest też sekcja w Chorzowie którą prowadzi Maciek Polok.
Ja się znam z chłopakami z Bastionu. Razem zaczynaliśmy, trochę potem u nich ćwiczyłem.
Nie wei jak jest SCC, ale oni wywodzą się z tradycyjnego ju jitsu i podejrzewam, że parter maja taki sobie.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3458
W bastionie w wakacje tez sa treningi (tylko zmieniony plan), wiec mozna smialo wbijac jak inni sie bede obijac co do reszty pytan to sie nie bede po grimperze powtarzal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
yhm a jest na forum ktos z twoich znajmoych z bastionu ktorzy moga mi pomoc w tej sprawie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Bastion w Katowicach nie miał nigdy treningów wakacyjnych. W Tychach i owszem.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
chcialbym sie konktetnie dowiedziec ILE treningow jest w katowicach albo w chorzowie ile osob mniej wiecej na dzien dzisiejszy przychodzi i czy osoba prowadzaca skupia sie na "Swoich" czy kazdego z osoba sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3458
Grimper moge ci zagwarantowac, ze sa (trenuje tam).
W katowicach normalnie sa 4 treningi tygodniowo a w wakacje 2, w chorzowie 7 tylko niewiem jak z wakacjami, a co do trenera to sie nie boj na pewno nie poczujesz sie zaniedbany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Grimper Bastion ma submission na Giszowcu.
co do Basionu to nie będziesz miał tylko 20 chłopa bo kobiety tez trenuja

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
A kto teraz prowadzi zajecia w Katosach? Bo Maciek ma teoretycznie zajecia w Chorzowie i Sosonowcu....

Pure Guinness

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z treningiem na siłowni

Następny temat

walki reżyserowane regulamin

WHEY premium