SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka w wodzie ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 141 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1801
Założyłem ten temat ponieważ chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami z dnia dzisiejszego. Może komuś się naprawdę spodoba i będzie to pomocne

Mianowicie jestem aktualnie na wakacjach. 2 tygodnie, pierwszy aktualnie minął. Jestem z rodzicami i z powodu nudy człowiekowi różne rzeczy przychodzą do głowy
Dobra przejdźmy od razu do sedna: pływając sobie w basenie pomyślałem jak wyglądałby trening pod wodą. Postanowiłem na pierwszy ogień spróbować i robiłem na max szybkości ruchy imitujące rozpiętki (otwartymi dłońmi żeby nie było za prosto). Zrobiłem 4 serie takowych ćwiczeń i jaki był efekt ? Pompa była zdecydowanie większa niż przy normalnym treningu z żelastwem. Więc myślę że coś w tym może być.
Dobrze żeby ktoś też wypróbował

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
ja mam karnet na siłownie wodną- jedyną w Polsce i musze przyznac ze calkiem fajnie sie cwiczy

w zasadzie to jest tylko część basenu ta siłownia

wiadomo ze nie ławeczki do wyciskania itp
ale jest stepper,rower,wioslarz,maszyna na barki i cos tam jeszcze, juz nie pamietam


ale to i tak po chvju jest, lepiej na normalnej, taka wodna to na rehabilitacje albo cos

Zmieniony przez - hilde w dniu 2010-07-04 18:42:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli od nowego tygodnia montujemy wodoszczelne ściany i zalewamy siłki w piwnicach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 407 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29449
Próbowałem w tamtym roku;) patent dobry jeśli nie chce się ćwiczyć z powodu gorąca-w wodzie wiadomo chłodniej. Ale jednak solidny trening klatki na ławeczce czy bramie jest lepszy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Ja tam wole nie próbować bo mi ławka zardzewieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
kurva kto Wam każe ławke do basenu wrzucać puknijcie sie w baniaki.
autorowi chodzi o teby imitować ruchy jak podczas ćwiczeń tylko że wykorzystując opór wody. Takie rozwiązanie wpływa tylko na pompe bo na przyrosty średnio. Tak samo człowiek który targa 130 na płaskiej po dwóch seriach pompek ma taką samą albo i większą nawet pompe niż po treningu na płaskiej - ale co z tego.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Ja tam nie widzę większego sensu robienia pompy chyba że ktoś trenuje kulturystykę na poważnie i chce się napompować przed zawodami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 141 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1801
pisząc to nie miałem na myśli efektu samej pompy, tylko odmiany i innego zaskoczenia mięśnia.

A tak wogóle to dzisiaj są zakwasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
To już lepiej sobie popływać.Pracuje całe ciało a przyjemność większa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
gwoli ścisłości - ból mięsniowy a nie zakwasy

pływanie lepsze - jak będziesz pływał wszystkimi stylami to większość mięśni wykorzystasz.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
poplywaj dzisiaj delfinem to jutro odczujesz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
no delfin jest przechvjem

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na kreatynie

Następny temat

cycki u chłopaka ;(

WHEY premium