SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka i barski na jednym treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 383
Cześć mam pytanie czy warto robić klatkę z barkami w jednym dniu? Wyczytałem gdzieś, ze trening barków po klatce podwaja czas pracy barków, i podobno takie coś ma pomóc zwiększyć masę i oszczędzi czas pracy nad barkami. Co wy na to ?

Po co mi podpis i tak nikt na niego nie spojrzy !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5108
hmm ja bym nie łączył...
lepiej zrobic klatke z bicepsem/tricepsem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 25330 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 182786
na ostatnim cyklu treningowym robilem
poniedzialek
klatka + przod i srodek barkow
wtorek
plecy + tyl barkow

mimo iz silowo po klatce przy barkach juz nie moglem poszalec , to szlo sie skupic na technice
bardzo sobie chwale to polaczenie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki, pit bull, ale ja ćwiczę 3 razy tygodniowo i nie rozdzielam tego na środek barków itd, rozumiesz, i ja bym robił całe ćwiczenie na klatkę i na barki. Tak myślę żeby od poniedziałku zrobić coś takiego,
PONIEDZIAŁEK
klatka + barki

ŚRODA
plecy + triceps + przedramiona

PIĄTEK
nogi + biceps
ewentualnie w piątek zrobić całe nogi a w środę tylko plecy.

I co o tym powiesz? może ktoś jeszcze zechce to skomentować?
Dzięki z góry

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1466
1 z typowszysch planów na mase to nogi+bary i klata+bicho. Klata + bary możesz zastosować jak już masz obcykane te typowe plany i czujesz że bary potrzeują jakiegoś bodźca boprzestają sie rozwijać w oczekiwanym tempie. U mnie z baarkami jest zawsze najwięcej ******lenia sie ,robienie ich powstępnym zmeczeniu treningiem klatki to tylko 1 z wielu pomysłow na ich pobudzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 90 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126370
możesz oczywiście wykonywac klatke i barki na jednym treningu.
ogolnaie należaloby sprawdzić jaka metoda jest dla ciebie lepsza- czy wlaśnie ta o ktorą pytasz, czy rozdzielenie wszystkich zaangażowanych w pracę grup mioęsniowych- jak tric, braki, klatka ale za to są one trenowane częściej- choć lżej na pojedynczej sesji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2648
mam kłopot z barkami z czym moge je najlepiej połączyc ? Sorki ale nie chce mi sie zakładac nowego postu :) aha biko i triko mam razem

trening i dieta :) PODSTAWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 90 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126370
ale nowego postu nie musialeś zakladać- wystarczylo napisac tu; http://www.sfd.pl/~_Masz_pojedyńcze_pytanie/pytania_-_reaktywacja_~-t276163-s6699.html 
a tak to sie wcinasz komus w temat- co jest b. nieladne...

jednak aby nie mnożyc już niepotrzebnych wypowiedzi odpowiem tu;
wszystko zależy od ogólnego planu treningowego- jeżeli trenujesz malo grup na jednym treningu to możesz je dać np. z nogami, możesz dać z rękami, możesz także z klatka.

nie wiem sale chyba warianty pokrotce opisywalem powyżej.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-03-13 21:12:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki chłopaki za szczere odpowiedzi, zrobię tak że zostawię je jeszcze na jakiś okres z nogami a później może porobię je z kaltką

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na 100 mety

Następny temat

Pomoc w ćwiczeniach??

NutLove