SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 25 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5133
siema mam taki problem jakie wykonywac cwiczenia na klate bo miedzy jednym sutkiem a drugim mam mala przerwe i srodek dziwnie wyglada cche zeby mniejsza przerwa byla pomiedzyt jednym a grugim sutem. bo reszta jest na masie wiadomo sutki sa male ale ten srodek*****owop wtglada
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
No cóż. Szybko tego nie zrobisz. Też mam coś podobnego. Co prawda zmniejsza mi się to, ale szybko to nie idzie niestety. Po prostu w treningach na mase skup się głównie na wyciskaniu sztangi na poziomej, gdyż w tym ćwiczeniu najintensywniej pracuje środkowa część klatki piersiowej. Warto też pamiętać o rozpiętkach, gdyż rozciągają klatke. POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
No i nie zaniedbuj pozostałych ćwiczeń, skupiając się na tych 2. POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
trenuj całą klatke, zmieniaj co cykle ćwiczenia.
nie stosuj cały czas tych samych.- bo potem robi się, dziwna klatka.

pzdr/

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-09-28 08:38:54

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2252
Ja bym spróbował wrzucić do ćwiczeń wyciskanie hantelek z supinacją nadgarstka + to co powiedział Don: zmieniaj ćwiczenia i ćwicz całą klatkę i powinno być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1844
moje sutki tez sie nie dotykaja

"Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol miesni? cwiczyc czy nie ?

Następny temat

trening n asiłowni czy praca fizyczna-co ciezsze??

WHEY premium