SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klata i tric

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2064
Siema czy jak ćwiczę w 1 dniu klatę czy mogę robić tez trica czy trzeba bica ?jak czytałem na forum zawsze z klata robią bica
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Możesz robic trica z klatą, nigdy nie łącz 2 duzych partii np. klata + plecy albo plecy + nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
klata+tric=
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2064
OKE dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie zalezy jak i gdzie cwiczysz. W FBW robisz trening wszystkich partii ciala poczawszy od nog a skonczywszy na brzuchu, a wiec laczy sie trening poszczegolnych partii ciala. Ze swojego doswiadczenia powiem tylko tyle ze wg mnie lepiej robic triceps w inny dzien jak klata (przy splicie) Po klacie tric jest dosyc mocno wyczerpany. Dobrze jest cwiczyc bic i tric razem poniewaz sa antagonistami. Czasem cwicze tak ze robie serie na bica i potem serie na tric czyli przeplatam.

No ale wiele jest porad. Sam wybierz co Ci przypasi. U mnie cwiczenia na trica po mocnym wycisku na klate sie nie sprawdzaly tj. czesto odpuszczalem bo po prostu najzwyczajniej nie mialem powera juz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wiek a masowanie

Następny temat

PLAN ĆWICZEŃ DLA 15-latka

WHEY premium