SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klata- brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3926
Witam.
Wiek: 16 lat
Wzrost: 178 cm
Waga: 63 kg
Cel: Masa mięśniowa, przy zachowaniu rzeźby brzucha
odżywki: BCAA
uprawiane sporty (oprócz siłowni) : tenis ziemny, bieganie, basen

Mam bardzo dobrze wyrobione mięśnie brzucha a bardzo słabo klatę ponieważ kiedyś ćwiczyłem tylko brzuch. Był bardzo dobrze widoczny. Obecnie robię masę. Klata się powiększa i niby wszystko ok tylko że piękny brzuch zanika... Czy tak musi być przy masie? Co mam robić, aby masa mięśniowa całego ciała szła do przodu nie zakrywając mięśni brzucha. Troszkę tłuszczyku tam się zbiera właśnie na brzuchu a pod nimi kryję się piękny sześciopak. Na klacie i na reszcie ciała natomiast nie zbiera mi się tłuszcz. Jak uchronić brzuch? Zredukować tłuszcz na brzuchu robiąc mase.

SHUT UP AND TRAIN !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Na masie zawsze odłoży sie troche tłuszczyku Możesz przeplatać cykle masowe z redukcyjnymi, jednak nie bedzie to psrzyjało rozwojowi masy mięśniowej.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3926
bo mi zależy na tym, żeby mieć ładnie wyrzeźbione mięsnie. Oczywiście teraz skupiam się na masie bo muszę mieć co rzeźbić. Chyba najlepszym rozwiązaniem bedzie masować aż uznam, że mięśnie są wystarczająco duże (nie chce być jakimś koksem tylko mieć ładną umięśnioną sylwetkę). Wtedy skupię się na rzeźbie. Czyli na oko za jakieś 2 lata. Dobrze myśle?

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dobrze myślisz

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10970
No dokładnie, masuj, tylko staraj się jeść w miarę czysto. I nie przejmuj się chwilowym zniknięciem kraty

Zmieniony przez - khazad_ w dniu 2010-08-06 18:57:21

Keep it simple, Stupid!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3926
jeść w miarę czysto tzn? Chodzi o produkty jak najmniej przetworzone?

SHUT UP AND TRAIN !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawić wygląd nie symetryczny :]

Następny temat

Podciaganie - Problem

WHEY premium