SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kimono dla 7-latka

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 239
Kupię tanio (może być używane) kimono dla mojego syna na 122cm.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Mam kimono na sprzedaż, ale jest ono na 140cm. http://img156.imageshack.us/i/obraz007do.jpg/ tu masz zdjęcie. Moje gg jak coś to 4930918.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
ja chyba tez cos bym mial tylko musze poszperac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 239
do Eeasyriderr: dzięki za chęci ale moje dziecię się w tym utopi.
do Stary_wujo (tiaa górnolotny nick ): poszperaj proszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
nick jak nick;p

dzisiaj albo jutro dam odpowiedz , bo ostatnio siostrzeniec je uzytkowal w czasie baliku w szkole...
to tak wzrost mniej wiecej 128/134 ale dokladniej jeszcze obadam...jak zrobie fotki to sie odezwe czy sie bedzie podobalo!

Zmieniony przez - stary_wuja w dniu 2009-09-17 12:41:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 239
Dzięki ogromne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
taka mała rada, do autorki- Polecam pochodzic po Ciuchlandiach, Kupciuszkach czy jak to u was sie nazywa. Tam mozna naprawde sporo tego znalezc za grosze ;)

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 239
Dzięki ogromne ale nie mogę. Sama wychowuję dwójkę dzieci a młodsze dziecię, córka jest niepełnosprawna i w dodatku z grypą. Jeśli macie chęć zapraszam na bloga, który jest podany pod każdym wpisem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8081
Mam na 140 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 239
Kurcze, utopi się w nim na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8081
Sam w nim kiedys cwiczylem jak bylem w jego wieku : ]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S]X360 ARCADE 2 PADY HDD GWARA

Następny temat

Sprzedam Pilnie samochód A4

WHEY premium