SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka ważnch pytań

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278
Witajcie, Mam kilka ważnych dla mnie pytań, z tym że nigdzie nie mogę znaleźć konkretnych odpowiedzi.
1. Interwały w dni nietreningowe czy po treningu siłowym?
2. Jakie cwiczenia na plecy po artroskopii? bo wiosłowania i martwe ciagi odpadają.
3. węglowodany w dni treningu siłowego daje 100g przed i 100 g po treningu, a jak postąpić przed i po treningu interwałowym?
Odpowiedzcie krótko i zwięźle, bez zbędnych komentarzy ze to nie ten dział itp, bo zkoda zasmieciać inne działy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
1. Interwały w dni nietreningowe czy po treningu siłowym?

Często teorie głoszą, że najlepiej w nietreningowe. Jak dla mnie interwały po treningu siłowym są jak najbardziej ok.

2. Jakie cwiczenia na plecy po artroskopii? bo wiosłowania i martwe ciagi odpadają.

Zapytaj swojego lekarza. Forum, t nie poradnia rehabilitacyjna.

3. węglowodany w dni treningu siłowego daje 100g przed i 100 g po treningu, a jak postąpić przed i po treningu interwałowym?

Wszystko zależy kiedy te interwały będziesz robił. Ale ogólnie nie przywiązywałbym jakiejś szczególnej wago do tego kiedy dokładnie jeść. Ważne, żeby bilans się zgadzał.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 376 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2630
CO jst źródłem tych węglowodanów z 3 pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
1. najlepiej byłoby może i po treningu siłowym, jednakże nie każdy może je wtenczas efektywnie wykonać, no i nie każdemu służy taka duża kumulacja wysiłku.
2. jw. Night.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wojtek86

3. węglowodany w dni treningu siłowego daje 100g przed i 100 g po treningu, a jak postąpić przed i po treningu interwałowym?
Odpowiedzcie krótko i zwięźle, bez zbędnych komentarzy ze to nie ten dział itp, bo szkoda zasmieciać inne działy.



węglowodany dostosuj do diety- pora ok, ilość jak powiedziałem.

natomiast jeszcze uwaga porządkowa odnośnie tego co zacytowałem w tej wypowiedzi;
-właściwie zaśmieciłeś zakładając ów temat bo można to było założyć w pojedynczych pytaniach.
-co do zbędnych komentarzy- wiadomo, ze są one niepotrzebne lecz od razu widać, ze przebija przez to co piszaesz aż zanadto subiektywne odczucie...
-no i jest- a przynajmniej wygląda to- trochę niegrzecznie

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2014-02-11 19:43:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278
no wiec tak, spodziewałem się ze zaśmiecę dział, ale pomyślałem też o innych, których nurtują podobne pytania, i w jednym poście znajda wszystko co ich interesuje przy redukcji, no jedynie poza artroskopią.
Źródłem węglowodanów w posiłku przed i po treningowym jest/są kasze ryże, makaron pełnoziarnisty,
a dlatego dodałem żeby nie pisać zbędnie że to nie ten dział, bo często spotykam się buszując po forum z odpowiedziami typu "nie ten dział, zapytaj w innym dziale, nie wiemy jaki masz trening, nie wiemy nic o tobie itp" ok ok, rozumie, bo też nie odpowiedział bym nikomu na jakieś pytanie nie wiedząc ile wazy, mierzy wyciska, jak trenuje itp, ale moje pytania były raczej ogólnikowe, wiec może wyciągnąć z nich każdy trochę czegoś :P
reasumując, dziękuję wszystkim którzy się wypowiedzieli, i na pewno pomogli w mniejszym lub większym stopniu. Interwały robię 2 razy w tygodniu, pomiędzy 3 dniowym treningiem siłowym, polecam takie rozłożenie w skali tygodnia. Pochwalić się mogę dodatkowo ze kilka lat doświadczeń na swoim organizmie, w dziedzinie diety i redukcji doprowadziło mnie do takich stwierdzeń które ciężko pojąć i pogodzić, ale naprawdę rosnę w siłę, nieznacznie przybieram na masie, przy tym samym tracąc centymetry w obwodzie pasa. Pamiętajcie też nie tylko masa i siła i obwody, trzeba być szybkim, silnym, wytrzymałym i mieć kondycję , nie tylko być wielkim. Myślę ze wyczerpałem już swoje myśli jakie chciałem przelać na kartkę, wiec pozdrawiam wszystkich no i połamania sztang, zatarcia sparingpartnerów, :D

Zmieniony przez - wojtek86 w dniu 2014-02-13 12:36:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING REDUKCYJNY

Następny temat

plan na masę do sprawdzenia

WHEY premium