SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytan o odzywiani. ;-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
witam!
robie cykl na mase i pije duzo natralie wyciskanych sokow z owocow np z ananasa, mango. banan, pomarancza. mam to w pracy za darmo ale czy moge tego duzo pic i zastapic tym np gejner???
wiadomo ryz codziennie jest. tylko nie wiem czy moge pic kilka szklanek tych sokow dziennie.

druga sprawa to czy sernik jest dobry na diete na mase??? jako zastapienie bialego sera???

mielone zieleciny albo baraniny juz nie pamietam po angielsku to jest LAMB czy moge to jesc codziennie???

i ostatnie pytanie to czy makrela wedzona ma duzo bialka?? wiem ze ma zdrowe tluszcze.

dzieki z apomoc.

<: G l a d i a t o r :>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1841
sokow mozesz pic ile chcesz ale nie nadaja sie na zastapienie gainera, sernik na mase - dobre.. nie polecam
cielecinka jak najbardziej wskazana,
makrela jak kazda ryba ma duzo bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
czyli wszystko juz wiem, ale co do tych sokow to lepiej wypic geinera niz szklanke soku ze swiezych owocow??? chyba te owoce maja cukry prose w sobie. nie wiem jak radzicie???

<: G l a d i a t o r :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1841
szklanka soku do gainera ma sie jak mysz do slonia
gainer przed treningiem a plyn najlepiej woda niegazowanya przez caly dzien min 2l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8513
!Cytuje Dariusza Szukałe!

"W diecie warto uwzgledniać zarówno soki warzywne jak i owocowe. Chociaż skłaniam sie bardziej ku warzywnym, z tytulu tego, że owocowe są najczęściej naszpikowane cukrem co jak wiadomo nie jest korzystne. Soki warzywne są także bogatszym źrółem witamin i mineralów, szczególnie potasu, który u osób trenujących jest niezwykle wazny."

-Mam bardzo podobne zdanie-

Pozdrawiam LdN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Tak, jak już zostało wspomniane sok = koncentrat + woda + zwykły cukier

Sernik ma bardzo dużo cukru, resztę sam sobie dopowiedz

Dziczyzna jak najbardziej

Makrela ma ok. 20g białka, jednak wędzone produkty w nadmiarze są rakotwórcze, smacznego

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 499
Pozdrawiam kolege z Anglii. Jak tam idzie masa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
coś mi swita z tym sokiem z ananasa ale niemoge sobie przypomnieć co ,chyba kobiety które sie odchudzaja go pija albo jakoś tak;/ i dlatego niech sie ktoś otym wypowie czy na masie sok z ananasa niema nic do gadania????Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba- pomocy

Następny temat

"białkowe" produkty w sklepie

WHEY premium