SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytan

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
Witam.
Jestem nowym uzytkownikiem tego forum i mam kilka pytan :)
Mam sporo kilogramow nadwagi przy moim wzroscie, pracowalem juz 2 miesiace nad swoja waga i dosyc duzo schudlem. Od poniedzialku powracam do diety i mam zamiar tym razem dojsc od upragnionych rezultatow i mam nadzieje ze dam rade. Jednak mam kilka pytan. Czy podczas odchudzania dobrym pomyslem jest zamiana tkanek tluszczowych na miesnie? Planuje wziac sie od razu za ksztaltowanie ciala tylko zastanawiam sie czy jest sens pracowanie nad tym od samego poczatku czy dopiero po odchudzeniu? Obawiam sie ze to spowolni moj proces odchudzania albo przybiore zbyt duzo tkanki miesniowej na ktorej mi az tak nie zalezy. Zastanawiam sie czy jest sens trenowania pod katem rzezbienia od teraz czy dopiero po pewnym czasie?
Majac 19 lat jest mozliwosc wciagniecia sie niepotrzebnej skory po odchudzeniu? Mam rozstepy i obawiam sie ze one nie znikna, a uzywam masci.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytaj regulamin działu i od razu możesz się zabrać za "zbiór linków działu odchudzanie", jest na górze w postach podwieszonych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2,2 B, 1,2 T, 7 W na 63 kg - Cel MASA ! ;)

Następny temat

Co zamiast Mutant Mass

WHEY premium