SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytan

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441
witam mam kilka pytań

1)co radzicie zrobić mam poziom fatu na poziomie 14-15 procent i teraz chciałem zapytać czy najpier zrobic redukcje czy moge klepac mase a redukcje zrobie pod koniec wiosny

2)wiem ze to nie pytanie do tego działu ale moze odpowiecie jak mam liczyc białko roslinne poniewaz w diecie licze tylko zwierzęce to co wtedy z kaloriami z roslinnego wliczac je w węgle czy cos nie wiem jak z tym sobie poradzic

3)tez moze to nie ten dział ale zapytam czy jest jakaś dieta która mnie nie obtłusci przy robieniu masy

4)czy przy robieniu masy moge robić 6 weidera i jak tak to w jakich porach ja robic

prosze o szybką odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
1)co radzicie zrobić mam poziom fatu na poziomie 14-15 procent i teraz chciałem zapytać czy najpier zrobic redukcje czy moge klepac mase a redukcje zrobie pod koniec wiosny // JAK UWAŻASZ

2)wiem ze to nie pytanie do tego działu ale moze odpowiecie jak mam liczyc białko roslinne poniewaz w diecie licze tylko zwierzęce to co wtedy z kaloriami z roslinnego wliczac je w węgle czy cos nie wiem jak z tym sobie poradzic // BIAŁKO ROSLINNE TO NIE JEST DOBRY POMYSL BO JEST ŹLE PRZYSWAJALNE ALE JAK JUZ MUSISZ TO WLICZASZ NORMALNIE JAK BIALKO.

3)tez moze to nie ten dział ale zapytam czy jest jakaś dieta która mnie nie obtłusci przy robieniu masy // MOZE LOW-CARB NA MASE? POCZYTAJ

4)czy przy robieniu masy moge robić 6 weidera i jak tak to w jakich porach ja robic // JA OSOBISCIE NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM A6W NA MASIE ALE SPORO LUDZI ROBI. PORA JEST NIBY DOWOLNA, GRUNT ZEBYS TRZYMAŁA SIE PROGRAMU.

sra ta ta ta ta...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SERIE "ROZGRZEWKOWE"

Następny temat

PLECY - różnorodność ćwiczeń

WHEY premium