SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytań ..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
witam

od marca planuję sporą redukcję (pozbyć się 15-20 kg)
chciałabym osiągnąć cel w ciągu mniej więcej 4 miesięcy
pytanie o trening już zamieściłam w odpowiednim dziale, teraz proszę o pomoc znawców odżywiania
kilka pytań:
1. jaka dieta będzie dla mnie najlepsza (patrząc na mój cel) - zbilansowana, low-carb ?
2. podstawowe zapotrzebowanie wynosi ok. 1480 kcal, do jakiej liczby mogę/powinnam obciąć kcal ?
3. planuję 3 głowne posiłki+dwa mniejsze, wiem, inna forma się nie sprawdza - może tak pozostać ?
4. odejmując warzywa od posiłku po i przed treningowego, oraz z posiłku przed snem, pozostaną tylko dwa dania z warzywami - czy ta zasada na pewno jest dobra ?

na razie tyle chciałabym wiedzieć
planuję prowadzić również swój dziennik, także dobra dieta obowiązkowa
:)


Płeć: Kobieta

Wiek: 22

Waga: ok. 70

Wzrost: 151 cm

Obwód klatki: ok. 98 cm

Obwód ramienia: ok. 33 cm

Obwód talii: ok. 93 cm

Obwód uda: ok. 65 cm

Obwód łydki: ok. 40 cm

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ok. 38%

Aktywność w ciągu dnia: praca siedząca

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: brak

Odżywianie: tragiczne, fast-foody, fast-foody i jeszcze raz "śmieciowe" żarcie

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: zdrowa (jeszcze)

Preferowane formy aktywności fizycznej: trening aero, trening siłowy (bez sprzętu)

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie chcę żadnych spalaczy

Stosowane wcześniej diety: głodzenie się
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
1. jaka dieta będzie dla mnie najlepsza (patrząc na mój cel) - zbilansowana, low-carb ? -zacznij zbilansowanej, stopniowo obcinając węgle/zamiast nich dając tłuszcze/.
2. podstawowe zapotrzebowanie wynosi ok. 1480 kcal, do jakiej liczby mogę/powinnam obciąć kcal ? - nic
3. planuję 3 głowne posiłki+dwa mniejsze, wiem, inna forma się nie sprawdza - może tak pozostać ? - może być.
4. odejmując warzywa od posiłku po i przed treningowego, oraz z posiłku przed snem, pozostaną tylko dwa dania z warzywami - czy ta zasada na pewno jest dobra ? - na ile przed treningiem jest posiłek? po dajesz jakieś białko? przed snem warzywa mogą być.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
Koniu dziękuję za odpowiedź :)

zacznę od zbilansowanej, ogarnę wszystkie informacje, poobliczam co trzeba i wkleję dietę do oceny

trening planuję mniej więcej 40 min po posiłku, dodawać więc warzywa ?
białka nie będzie niestety, ale to ze względu na brak czasu :/

Koniu, czy byłbyś w stanie pomóc mi z treningiem ? ma być dość nietypowy, może mógłbyś mi coś podpowiedzieć ?
wklejam link do tematu, jak znajdziesz chwilę i będziesz miał ochotę, zerknij, może coś mi doradzisz
https://www.sfd.pl/nietypowy_trenin_przy_redukcji-t386616.html

jeszcze jedno pytanie odnośnie treningu, planuję go w godzinach rannych, po pierwszym posiłku - jakieś przeciwwskazania ?

z góry dziękuję za każdą radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przynajmniej półtorej godzinny odczekaj zanim zaczniesz trening.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krem wyszczuplający pod neoprenówke

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium