SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka kreatyn, jak to rozpisac??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
Witam!
Zawsze sobie jakoś radziłem z odżywkami i rozpiską(terotyczną przynajmniej) ale dawno nie siedziałem w tym temacie i chcę jak najlepiej wykorzystać to co mam. Do tej pory robiłem cykle tylko na mono albo mono+CP i nic więcej. Dzisiaj zrobiłem remament w szafce i mam tam kilka rzeczy. Jako ,że za 2 tyg. planuję taką masówkę umiarkowaną to postanowiłem rozpisać to co mam ale ciągle mi coś nie pasuje, chciałym prosić o radę kogoś kto się zna na tych kreatynach i ich rodzajach. Pewnie niektórzy uznają ,że niewiele tego i marny stuff ale moim zdaniem kreatyna itd. to tylko mały procencik w porónaniu z dietą, tren, i regeneracją wiec nie wydaję za dużo kasy na to a na pewno nie kupuję jakiś tam zbędnych dodatków typu(glutamina czy hmb i takie tam). Dobra ale do rzeczy:W szafce znalazłem:
1 x Massacra
330 tabs Mono tego z olimpu MC
60 tab. TCM tez Olimp MC
120 kaps. KA ten 2500 Olimp MC
330kaps BCAA MC

Nie wiem jak to się stało ,że sam olimp ale te za pkt. kilka rzeczy jest.Oczywiście nie wliczam witamin, minerałów, białek itd. bo to wiem jak jeść
Teraz o mnie:
3 cykle kr. za sobą :mono, CP+mono, CP+mono
Mój pattern którego nie zmienię:

DT.
rano
przed tr.
po tr.
DNT
i tu nie wiem czy rano wystarzcy jak dam z 5g kreat. ?? czy wieczorem też dorzucić?
Cykl bez fazy nasycenia, długość:50-60dni
Moja rozpiska wyglądała by tak np.
DT.
rano 4g ka+1g TCM
przed tr.Massacra
po tr. 5g Mono
DNT
rano 5g mono
I tu moje pytania:
1.Czy otwarty(tzn. zaczęty :P) CP który stoi w pokoju od października się nadaje jeszcze do czegoś??Bo zostało mi tam jakieś 100g...Czy jak walnę z 20g porcję to coś jeszcze da?Proszek niby w porządku, zadnych grudek nic ale ile w nim mocy nie wiadomo...
2. Czy lepiej mieszać kreatyny Np. 1 kaps KA+ 1 tcm+ 2 mono (jak w stakach) czy dać jednej 4 tabs albo drugiej na porcję?
Proszę o jakieś poprawki w rozpisce kogoś kto się zna na rzeczy, i od razu mówię ,że "pattern" musi zostać czyli 3 porcje w DT,i nie ważne czy kreatyny będzie np.15 czy 17g dziennie. W chwili rozpoczęcia cyklu będę ważył cos około 100-105kg i tyle potrzebuję, a jeśli coś "wysikam" to proszę się nie martwić o to. Zawsze tak robiłem cykle, zawsze byłem zadowolony wiec po co to zmieniać. PS. aha i jak najlepiej te BCAA skonsumować, nie będę więcej dokupywał i tak żeby starczyło chociaż na miesiąc...Pzdr. i proszę o sugestie dotyczące cyklu.

Zmieniony przez - bartiall w dniu 2008-03-29 15:18:09

Zmieniony przez - bartiall w dniu 2008-03-29 15:19:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilna sprawa z cyklem na kredzie

Następny temat

AAKG

WHEY premium