SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy zawodnik otrzymuje swoją karte

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
Witam. Interesuje mnie kwestia mojej karty. obecnie karta jest w klubie gdzie jestem wychowankiem, lecz nabawiłem sie kontuzji, która trwa już prawie rok (26.05.2007) a słyszałem że po roku przerwy zawodnik ma prawo do wyciągnięcia karty i może sam decydować o tym gdzie chce grać. Może mi ktoś to bardziej wytłumaczyć?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
To zalezy od wieku zawodnika bodajze do 23 roku zycia to klub decyduje o karcie gracza mozna oczywiscie to droga prawna załatwiac ale jak sie ma 23 lata to ma sie karte w rence jak to sie potocznie mówi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
ja mam dopiero albo i już 21 ;) bo chodzi mi o to że w tym klubie w którym jestem wychowankiem nie bardzo układają mi sie kontakty z prezesami i kilkoma zawodnikami bo to są ćwoki i kiedyś powiedziałem im prosto w oczy co o nich myśle no i juz nie zagrałem w zadnym meczu ale przeszedłem pozniej do innej druzyny i tam po kilku miesiącach zerwałem więzadła. Nie chce być juz zależy od mojej pierwszej drużyny czy znowu mnie tam wypożyczą jak już wroce do gry. chce sam decydowac gdzie bede grac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
to musi sie tamten klub do którego byłes wyporzyczony starac o to zeby Cie kupic i wtedy oni beda mieli twoja karte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1190
Jeżeli klub nie zgłosił cię do rozgrywek na sezon 07/08 ,(czyli cały 1 pełny sezon), mozesz wystapić z pismem o wzięcie karty na "ręke " . wiem bo sam sprawdzałem, mialem troche inną sytuacje dość skomplikowaną... ale mniejsza z tym :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
No dokładnie o takie coś mi chodzi jak piszesz. bo słyszałem o tym że jest takie coś ale nie byłem nigdy dokładnie w temacie bo interesowała mnie tylko gra a nie jakies papierkowe sprawy ;p nie byłem zgoszony ponieważ kontuzja mnie wykluczyła juz pod koniec rundy wiosennej 06/07 wiec 26.maja mija rok jak nie biore udziału w rozgrywkach.
dzieki za info.
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EURO 2008 będzie odkodowane?

Następny temat

SMS vs. nauka

WHEY premium