SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy sprawdzac maksy ??

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
cześć mam takie pytanie bo maksy sprawdzam co tydzień czyli ćwicze normalnie w poniedziałek w środe czwartek i w sobote też cwicze ale przed trenigiem sprawdzam maksy na klate i tak wyciskam ponad 130kg a czy jak bym nie ćwiczył tydzień i wtedy wycisnoł to myślicie ze wiecej by szło wycisnąć ?? czekam na odpowiedz z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
Ćwicz normalnie wyciskanie ,ale spróbój przez 4-5 tygodni wogóle nie wchodzic na maksymalny ciężar.Po tym okresie ,najlepiej w poniedziałek zrób próbę na max i powinno byc o wiele lepiej.Jeśli będziesz tak dalej ćwiczyć ,że przed każdym treningiem dochodzisz do maxa,to w bardzo szybkim czasie przetrenujesz sie a efekty będą ciągle te same.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
Tylko ze ja ćwicze w poniedziałek klate w środe biceps triceps w czwartek klate i piątek nie raz plecy a w sobote barki i zawsze przed barkami wyciskam. I chodzi o to że takie wyciskanie dało dosyć dobre efekty bez odrzyw i specjalnej diety doszłem do tego w 18 miesiecy ogulnie dosyć czseto wyciskałem na raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
Napisałem Ci wskazówki ,które są niezbędne do osiągania lepszego maxa.Ale jeśli sam uważasz że system który obrałeś jest dobry to powodzenia.Lecz jak długo tak pociągniesz?

W takim razie spróbój sobotni trening na klatę bez wchodzenia na max,natomiast w poniedziałek zrób próbę.
Rzeczywiście trening na jednym maksymalnym ruchu daje efekty ,ale stosuje się go w fazie końcowej całego cyklu,przez około dwa góra trzy tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
Ja rozumiem ale chodzi o to że ja nie ćwicze typowo siłowo bardziej masowo i ćwiczyłem w poniedziałek klate w środe bic i tric i w sobote te barki i zawsze tak wyciskam se tylko na raz żeby sprawdzić siłe w tą sobote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
bo od tego siła szła ze wyciskałem raz w tygodni na maksa na klate a nie powino sie tak czesto wyciskać czy jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
Napiszcie coś !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6839
Ja bym polecał sprawdzenie maxa po ok. tygodniu przerwy w treningach.

moje foty www.sfd.pl/temat264251/
Mój rekord w wyciskaniu 160 kg. http://www.sfd.pl/temat231216/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
Słuchaj porad WZORKA są naprawde dobre i powinny ci wystarczyć.
Tak od siebie powiem, że ja tak przeciętnie to 1 lub 2 w miesiącu próbuje poprawić rekord, co nie znaczy, że mi się to udaje

Pozdrawiam!!!

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
a prubować bić rekor co tydzień to za czesto lepiej zadziej ?? czy jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
jak najlepiej rozgrzac sie przed biciem rekordu na klate napiszice jak sie rozgrzewacie przed biciem rekordu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy warto

Następny temat

tor ruchu i nie tylko

WHEY premium