SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy nie ma szkoły to ... ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
no własnie ... kiedys myslałem ze szkoła przeszkadza w rozwijaniu sylwtki , wiadomo szkolny stres i te sprawy ... jednak teraz mam problem mały gdyz w szkole , zawsze mam odpowiednia ilosc kanapek, jakis banan, czasem gainera brałem i tak to wygladało ... natomiast teraz mamy ferie i ****a ja nie wiem co mam jesc miedzy sniadaniem a posiłkiem przed treningowym :/ , powiedzcie mi co wy jecie ? ... na domiar złego nie posiadam teraz gainera , co proponujecie , przeciez nie bede jadł tych samych kanapek co w szkole :/ ...

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Moja rada: poprzegladaj sobie posty podwieszone. Masz ferie, duzo czasu, poczytaj, wyjdzie to dla Ciebie z pozytkiem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja na stackach ;)

Następny temat

Posiłki okołotreningowe

WHEY premium