SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy mostek a kiedy odblok nurtujace pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1440
Wujek rich piana radzi żeby tyle ile byłeś na bombie tyle odpocząć i się odblokować dać organizmowi czas na regenerację bo środki już tak nie będą działać a w tedy towar zawsze będzie kopał i będziesz rósł jak za pierwszym razem ja się tego trzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
kaufmanvip
Wujek rich piana radzi żeby tyle ile byłeś na bombie tyle odpocząć i się odblokować dać organizmowi czas na regenerację bo środki już tak nie będą działać a w tedy towar zawsze będzie kopał i będziesz rósł jak za pierwszym razem ja się tego trzymam

towar zawsze działa tak jak działał nie zależnie jak długo na nim śmigasz. Rich nie robi przerw no chyba że wrzuca provi, hgh i inne i tak sobie tą przerwę liczy.
Farmazony które przekazuje ten osobnik są tak wiarygodne jak opowieści Valentino że w łapach nie ma oleju





Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-01-01 17:25:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
rarytas1
kaufmanvip
Wujek rich piana radzi żeby tyle ile byłeś na bombie tyle odpocząć i się odblokować dać organizmowi czas na regenerację bo środki już tak nie będą działać a w tedy towar zawsze będzie kopał i będziesz rósł jak za pierwszym razem ja się tego trzymam

towar zawsze działa tak jak działał nie zależnie jak długo na nim śmigasz. Rich nie robi przerw no chyba że wrzuca provi, hgh i inne i tak sobie tą przerwę liczy.
Farmazony które przekazuje ten osobnik są tak wiarygodne jak opowieści Valentino że w łapach nie ma oleju






Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-01-01 17:25:19


jak mozna sie sluchac Koogs kto przegral sam walke z swoja glowa i poszedl na calkowita latwizne w Mexico?

co do pytania, jezeli nie jestes w starszym wieku, to mostek to chyba najwiekszy bullshit wymyslony w kulturystyce, wymyslili go ci co nie sa wystarczajaco ogarniecie psychicznie, czego tu sie bac? zejsc z towaru? to powodzenia az kiedy nadejdzie ten dzien, nic tylko snurek. Spadki sa jak ktos wyglada jak balon, jak ktos konczy redukcje na 5-7% bf i odstawi towar to zadnej tragedii nie ma, jedyne co to nabije jeszcze z 10kg wagi, nie wiem czego wy sie durs boicie i to zazwyczaj koksownicy z osiedlowego podworka..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
rarytas1
niedzwiedzio
Odbloki są dla leszczy... kurna musiałem tu zajrzeć o 6 rano

w moim przypadku brak odbloków spowodował to że o odbloku mogę już tylko pomarzyć. Całe szczęście że są plastry, implanty i ten biznes się rozwija bo byłoby niemiło z tymi strzałami do końca życia. Z plusów to to że zaraz będę leciał na aptecznych środkach do końca, oczywiście zamierzam dodawać coś ekstra w formie okresowych cykli. Jeśli chcecie się kiedyś odblokować to lepiej róbcie to zamiast mostkowania póki nie jest za późno

miałem na mysli htz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
no tak, ale tu raczej chodzi o mlode pokolenie, mostek = slaba psychika, na ludzki rozum leci cykl zalozmy 750-1000mg testa week + 400 dd week, to taki standartowy mozna powiedziec polski cyklon, jak ktos mysli ze zejdzie na 250 testa week i nie zaliczy spadkow to sie grubo myli, nie ma zadnej roznicy 0 testa czy 250mg po takim cyklu, wiec po co sie ludzic i oklamywac, no ale kazdy kowalem swojego losu, nie bylem inny w mlodych latach ludzilem sie rowniez 4-5 lat zanim sprobowalem odblok ze to nic strasznego dzis go robie obowiazkowo co pol roku i dobrze mi z tym, zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
kaufmanvip
Wujek rich piana radzi żeby tyle ile byłeś na bombie tyle odpocząć i się odblokować dać organizmowi czas na regenerację bo środki już tak nie będą działać a w tedy towar zawsze będzie kopał i będziesz rósł jak za pierwszym razem ja się tego trzymam


Ludzka naiwnosc nie zna granic.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1440
Czemu naiwność większość opinii jest podobna trzeba się odblokować i odpocząć a że może sam tak nie robi ale przynajmniej dobrze radzi a nie mostek bomba mostek bomba to są fachowe porady śmiech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Jestem takiego samego zdania i nie rozumiem gdzie tu naiwnosc

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
Wujek rich piana radzi żeby tyle ile byłeś na bombie tyle odpocząć i się odblokować dać organizmowi czas na regenerację bo środki już tak nie będą działać a w tedy towar zawsze będzie kopał i będziesz rósł jak za pierwszym razem ja się tego trzymam

Naiwnosc w sensie zeby dac wiare tym slowom szczegolnie druga czesc zdania...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
mm1986
no tak, ale tu raczej chodzi o mlode pokolenie, mostek = slaba psychika, na ludzki rozum leci cykl zalozmy 750-1000mg testa week + 400 dd week, to taki standartowy mozna powiedziec polski cyklon, jak ktos mysli ze zejdzie na 250 testa week i nie zaliczy spadkow to sie grubo myli, nie ma zadnej roznicy 0 testa czy 250mg po takim cyklu, wiec po co sie ludzic i oklamywac, no ale kazdy kowalem swojego losu, nie bylem inny w mlodych latach ludzilem sie rowniez 4-5 lat zanim sprobowalem odblok ze to nic strasznego dzis go robie obowiazkowo co pol roku i dobrze mi z tym, zdrowia


Troszeczkę odpłynąłeś pisząc że nie ma ròżnicy między 250 testa a zerem. Całe życie nie kręci się wokòł pakowania, nie ma nic bardziej niezdrowego od 0 poziomu testosteronu, jeżeli dochodzi do sytuacji z brakiem testo trzeba się suplementować, nie katować psychicznie, fizycznie i ryzykować tysiącem dolegliwości ktòre prowokuje brak hormonu. Prawidłowy poziom testosteronu jest niezbędny do normalnego funkcjonowania, htz zmienia jakość życia. Brak ròżnicy między hormonem z zewnątrz a naturalnym, problem polega na tym że suplementacja może skazać użytkownika na konieczność dozgonnego aplikowania
Jeżeli znasz swòj organizm, reakcję na dietę, wiesz jak trenować w czasie obniżenia dawek napewno na 250 mg testosteronu utrzymasz przyzwoitą formę nieosiągalną na naturalu


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-01-03 14:24:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska meta, prop wino

Następny temat

wyniki badań. co robić???

WHEY premium