SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kick boks + silka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
dobra panowie plan juz jest teraz trzeba sie orientowwac :)
do tego dochodzi praca - zazwyczaj na rano..

i teraz..

jak dostosowac trening na silce zeby sie nie zajechac ?

wiadomo silka bedzie co 2 dni w stosuku do kick boksu.


jak trenowac zeby sie nie zajechac ? jakies lzejsze trenuingi ? kolega polecal trening "dynamiczny" czyli niewielkie obciazenia ale powtorzenia dynamicznie.. i ostatnia seria maks obciazeniem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ćwiczę normlanie 4 razy w tyg, robie dość intensywny trening a kick boxing raz w tygodniu i daje radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
co jest dla Ciebie wazniejsze ?
silka czy kick boxing?


Wafel_621-jednym treningiem w tygodniu osiagnmiesz tylko to ze bedziesz potrafil trzymac garde i jakies tam podstawy powinienes znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siłka wazniejsza juz dobrze wygladam , sila tez jest a kickboxing to tylko dodatek zeby sie nie zamulic na silce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
ja trenuje bjj i vale tudo i mam 5 treningow w tygodniu i do tego 4 razy w tygodniu na silke latam 2 treningi w tygodniu na silowni mam lajtowe a nastepne dwa hardcore regeneracje wspomagam bcaa do tego basen witaminki i jakos daje rade przede wszystkim spi minimalnie 8 godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja caly czas jem odzywki , teraz aminokwasy, omega, bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
powinienes dac rade a Twoim celem na silce jest masa, rzezba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz robie czystą mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
szybka odpowiedz spoko dasz rade a i nie polecam suplow typu mono itd jesli mocno trenujesz cala oda zejdzie z Ciebie szybko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do oceny - by Gryf

Następny temat

Trening dla Hardcorowców.

WHEY premium