SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 492607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10013 Napisanych postów 30355 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728566
Nie miej zamiaru tylko aplikuj i potem pogadaj na miejscu-jak co powołaj się na nas.

A jak będą problemy-przyjedziemy Cię wesprzeć :)

Podłączysz siłkę do naszego działu-będą konkursy,będą programy-będzie się wreszcie coś działo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30521 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130819
masti
Nie miej zamiaru tylko aplikuj i potem pogadaj na miejscu-jak co powołaj się na nas.

A jak będą problemy-przyjedziemy Cię wesprzeć :)

Podłączysz siłkę do naszego działu-będą konkursy,będą programy-będzie się wreszcie coś działo :)
No i będziesz miał gdzie trenować! Wtedy spełni się "gruba czysta masa" !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Co u mnie. Zakończony 7 tydzień treningów , aktualnie wykonuję negatywy.Niestety ze względu na to , że treningi wykonuję w garażu nie jestem w stanie przy dropsetach szybko zmieniać obciążenia tak żeby nie było za dużej przerwy.Moja sztanga nie ma zacisków a jest z zakrętkami na gwincie.Muszę odkręcać i zakręcać te chol... nakrętki a wiadomo jak z tym jest.
Ostatni tydzień postanowiłem poświęcić na przygotowanie kolejnego cyklu hst i określić maksy na 10 i 5 powtórzeniach.15 nie będę robił.
Nadal na nogi będą szły przysiady chociaż brakuje mi prostowania siedząc ale nie mam na to warunków.
Zamiast martwego ciągu pójdzie MCNPN.
Na plecy będę robił podciąganie w chwycie wąskim neutralnym oraz wiosłowanie hantlą.
Na barki zamiast żołnierskich pójdzie wyciskanie hantlami siedząc.
Triceps zamiast dipów i wąskiego chwytu pójdzie francuskie.
Biceps podciąganie podchwytem.
Brzuch planki,wznosy.

Szkielet przyszłego 6 tygodniowego treningu już mam ale jeszcze muszę troszeczkę przemyśleć sprawy związane z dietą ponieważ dotychczasowa za bardzo mnie podlewa.
Na 100% dorzucę jakąś formę aero.



Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2017-10-28 20:03:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30521 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130819
Takie życie, że dieta robi się najważniejsza
a najgrubsza masa łatwo przychodzi

Jednak proponowałbym Ci trening na 10-8p gdyż w Twoim wieku będzie skuteczniejszy na rozwój muskulatury.
Kilka złożonych ćwiczeń a każde w 5 seriach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
ojan
Takie życie, że dieta robi się najważniejsza
a najgrubsza masa łatwo przychodzi

Jednak proponowałbym Ci trening na 10-8p gdyż w Twoim wieku będzie skuteczniejszy na rozwój muskulatury.
Kilka złożonych ćwiczeń a każde w 5 seriach


Gdzieś mogę o tym poczytać???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5933 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345884
Kerad Ty nie czytaj o tym tylko zaufaj doświadczeniu :) ,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50
Kerad Ty nie czytaj o tym tylko zaufaj doświadczeniu :) ,

Miałem pisać, ze może poczytać u ojana w dzienniku, ale tak tez jest dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
http://mleko.up.lublin.pl/pdf/kif02_09.pdf

Janku jesteś w tym wydaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30521 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130819
Kerad - tak jak koledzy napisali czyli u mnie w dzienniku możesz poczytać.

Robienie kilkunastu treningów lajtowych aby potem wykonać 2 treningi z odpowiednim ciężarem i to tylko w 3 seriach to za mało na dojrzałego mężczyznę chcącego zbudować masę mięśniową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Janku jak to wpasować w moje hst
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium