SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Dzisiaj znowu trening w oparciu o garaż zz 5 seriami w tle.Prawdopodobnie może być z moją siłownią dłuższa przerwa.

Przysiad 100 kg poszło nawet łatwo i jeszcze jest zapas.

Martwy ciąg 100kg. Musiałem podłożyć podkładki pod talerze bo moje na sztandze są a niskie i wyrywanie sztangi grozi kontuzją. Mam już moje paski.Mam zapas.

Podciąganie z ciężarem ciała i do tego +10kg na pasie.

Klata na skosie 87,5kg i tu też jest już ciężko. Pamiętam wcześniej na splicie miałem 65kg i wydawało mi się ciężko.

Żołnierskie 50 kg jest mały zapas

Wyciskanie wąsko 70kg i jest zapas.

Łydki 4x20 x90

Planki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
Treningi w garażu fanowi służą to i Tobie też powinny

Ile treningów Ci zostało do końca?

Potem nowy cykl HST?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Trening w garażu jest ciężką formą treningu z racji nudy.Oko widzi tylko ściany i ciężarki.Nawet gęby nie ma do kogo otworzyć (wiem na treningu skupiamy się na treningu).

Kończę 6 tydzień czyli ten w którym wykonuję 5 powtórzeń.Zostaną 2 tygodnie na największych ciężarach (jak dla mnie) do tego dojdą dropsety ponieważ nie mam asekuracji.

To co mnie w sumie cieszy to to , że nie nabrałem za dużo tkanki tłuszczowej i trzymam czystą miskę.Wcześniej to cieszyłem się ze kilogramy idą w górę ale to był niestety tłuszcz.Nie podniecam się trzymam dietę jak dotychczas a co będzie to będzie.Zawsze powinno być lepiej. Fajnie by było mieć szerszą obręcz barkową w stosunku do talii ale genetyka to genetyka.

Dalej zostanę przy hst bo taki trening mi odpowiada tylko zmodyfikuję ćwiczenia.Muszę poczytać bo po cyklu chyba jest jakieś roztrenowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
W Twoim wieku te największe ciężary mogą być niebezpieczne.

Cieszy fakt, że jesteś zadowolony z efektów HST.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
W Twoim wieku te największe ciężary mogą być niebezpieczne.



Słuszna uwaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Nie piszcie, że ciężary w moim wieku i tak dalej bo mi odchodzi ochota na trening i zaczynam myśleć o kontuzji
Trening zrealizowany

Przysiad 105 kg bez większych problemów ale nie będę forsować bo jeden nieostrożny ruch i może być kuku.

Martwy ciąg 110kg. Idzie nawet fajnie ale nie ma co forsować

Klata na skosie 90kg i dalej nie pójdzie raczej.

Żołnierskie 52,5 kg ciężko się zrobiło.

Wyciskanie wąsko 75kg i jest zapas.

Łydki 4x20 x90

Planki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 146 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4907
Nie ma co popadać w paranoje. Ale ostrożność jest na miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
kerad - ile tych planków?
Mi obecnie wystarcza jeden!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345936
kerad37
Nie piszcie, że ciężary w moim wieku i tak dalej bo mi odchodzi ochota na trening i zaczynam myśleć o kontuzji


Kerad nie masz się o co martwić ,koledzy wyżej napisali o naprawdę duże ciężary w Twoim wieku i przy Twojej posturze --a Twoje jakimi trenujesz raczej nie zaliczymy do naprawdę dużych i do dużych też im brakuje
Ćwicz bez obaw o kontuzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Nie no Panowie nie przesadzajcie jakie "W Twoim wieku te największe ciężary mogą być niebezpieczne", Kerad młody chłop nie takie ciężary będzie dźwigał ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium