SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23820
I nie czujesz się głodny? Z wagą posiłków też biednie. Wiem że nie powinno się rozpychać żołądka, ale warzyw do większych posiłków jem i po 600gram...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Gdyby było po 100g ryżu na II śniadanie i podwieczorek to już by pewnie pasowało.Wychodzi mi tak 2000kcal. Nie wpisałem orzechów włoskich i 2 porcji wheya. Staram się jechać na małych węglach, żeby spadała waga. Nie dodaję ani pieczywa ani kaszy,ryżu czy ziemniaków.Czuję się syty a to najważniejsze na grube jedzenie jeszcze przyjdzie czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
jakimi ciężarami Ty to machasz? coś mi się zdaje że albo się nie zmęczyłeś albo coś z tą dietą jest nie tak. na 2000 kc w dzień treningowy przy takiej wadze własnej - uważaj żebyś gdzieś nie zemdlał za chwilę i pisze to na serio.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
To mój obiadek więcej nie wcisnę:



Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2013-10-24 14:29:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Panowie we mnie też siedzi Grubas i woła jeszcze, jeszcze,jeszcze ale czasami trzeba coś obciąć czasami coś dodać żeby się za bardzo nie przyzwyczaił.Ostatnio miskę trzymam tak na 2500kcal w DT i 2200 w DNT. Obserwuję swój organizm i jak widzę, ze waga stoi to tnę. Ciężary idą solidne na treningu podparte posiłkiem na 45 mniut przed i odżywką wheya plus Kreatyna. Jedni piszą Kreta na czczo inni na 45 minut przed teraz sprawdzam opcję przed.
Dziękuję za wszelkie sugestie jak już wcześniej pisałem cały czas uczymy się swojego ciała.Wiem jak na mnie działają węgle dają moc ale co za tym idzie szybko zalewają:(. Obserwujcie i reagujcie. Zmusiliście mnie do zjedzenia 1 placka tortilli i już 2487kcal.

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2013-10-24 15:28:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23820
Myślałem, że warzyw dorzucisz bo to ich chyba maławo... A błonnik? Masz go dosyć w diecie? W tej chwili jem kuraka 200g, 100g sałaty, 200g brokułów, 200g pomidorów, 100g ogórka. Masz 800g i naprawdę mało kalorii. Masa błonnika dziennie z kilku takich porcji wchodzi. Podbijam kalorie dressingiem na occie i oliwie. W domu czy w hotelu podobny przepis i skład.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Używam błonnika Colon-c a ogórka z pomidorem nie powinno się mieszać. Jutro sobie podjem lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Nie mieszać ogórka z pomidorem? Pierwszo słyszę... /
@edit Wygooglowałem temat, ciekawe nie słyszałem jeszcze o tym wcześniej... .

Zmieniony przez - Aksel w dniu 2013-10-25 00:39:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23820
W tym przypadku nie mógłbym jeść ogórka w ogóle, bo zawsze jem masę warzyw i każde prawie coś z wit. C zawiera. Od lat to słyszę a od dziecka smakował ni najbardziej chleb z pomidorem, ogórkiem i odrobiną soli, pieprzu. Na tym się wychowałem, po prostu uwielbiałem to. I jakoś żyję... :) Dopóki nie szkodzi jest chyba ok. Zresztą nie zawsze ogórek dorzucam. Częściej wchodzi w cruditee.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Ogórek zawiera enzym askorbinowy, który niszczy witaminę C dlatego nie powinno się go łączyć z pomidorem .
Kreatyny nie musisz brac na czczo ,to stary mit który dawno został obalony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium