SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 490501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Szkoda że rezygnujesz z treningu w domu - zawsze nowe konkretne doświadczenie. Mi się lepiej trenuje z kimś ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma masti fajnie opisał te +% w zależności od pomocy

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
spokojnie, za 2-3 tygodnie będzie zmiana planów i trening w domu może wrócić

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Dzisiaj ruszyłem z nowym cyklem.Żeby nie było żadnej przerwy nie miałem i cały czas trenowałem. Było małe potknięcie przy chorobie ale to pikuś. Jutro opiszę co i jak bo teraz padam na twarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2181 Napisanych postów 6161 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311111
"spokojnie, za 2-3 tygodnie będzie zmiana planów".....
"Dzisiaj ruszyłem z nowym cyklem".....

:D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Tak jak planowałem po 6 tygodniach ćwiczeń nadeszła zmiana planu. Dotychczas ćwiczyłem splitem 4 razy w tygodniu gdzie w dzień treningowy zjadałem 3900kcal a w dnt 2900kcal. Plan był dobry ale ja odczuwałem zmęczenie i słabą regenerację. Zbyt mało czasu wykorzystywałem na spanie czy jakiekolwiek leżenie. Zamiast pospać to siedziałem w internecie lub w tv bo leciały meczyki które lubię oglądać.

Postanowiłem to zmienić .Przechodzę na trening siłowo-masowy i split 3 dniowy w systemie pn,śr,pt w pozostałe dni odpoczynek i regeneracja. Zwiększyłem kalorie na 4200 w dt oraz w dnt na 3000. Mniej tv i kompa a jak chce się spać to idę spać a nie wymuszam siedzenie. Wczoraj po treningu i jedzeniu poczułem senność , natychmiast się położyłem i już mnie nie było. Wstałem po godzinie super zregenerowany.

Mój program robię w sposób następujący. Obciążenie dobieram tak , żeby zrobić maksymalnie 8 lub 10 powtórzeń w zależności ile mam przypisane w danym ćwiczeniu. Nie może być zapasu, ze zrobię więcej. Gdy w pierwszej serii nie jestem w stanie zrobić 8-10 powtórzeń z planowanym ciężarem to na kolejnym treningu nie podnoszę ciężaru w górę tylko robię dalej z tym samym do moment u aż zrobię wymaganą ilość. Jak jestem w stanie podnosić ciężar to robię progresję in plus co tydzień.
Trening bardzo fajny z wyzwaniami robiony na maksymalnych ciężarach.
Najważniejszą rzeczą jest, że prowadzę dziennik papierowy (taki z SFD) , skrupulatnie zapisuję wszystkie dane i dzięki temu wiem co wcześniej dźwigałem i o ile mogę podnieść ciężar. Dotychczas z tą progresją było robione w zależności od nastroju i posiadanych sił.

Kontuzji żadnych nie odczuwam nawet łokieć golfisty poszedł w zapomnienie.



Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2015-11-03 08:22:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kerad37
Tak jak planowałem po 6 tygodniach ćwiczeń nadeszła zmiana planu. Dotychczas ćwiczyłem splitem 4 razy w tygodniu gdzie w dzień treningowy zjadałem 3900kcal a w dnt 2900kcal. Plan był dobry ale ja odczuwałem zmęczenie i słabą regenerację. Zbyt mało czasu wykorzystywałem na spanie czy jakiekolwiek leżenie. Zamiast pospać to siedziałem w internecie lub w tv bo leciały meczyki które lubię oglądać.

Postanowiłem to zmienić .Przechodzę na trening siłowo-masowy i split 3 dniowy w systemie pn,śr,pt w pozostałe dni odpoczynek i regeneracja. Zwiększyłem kalorie na 4200 w dt oraz w dnt na 3000. Mniej tv i kompa a jak chce się spać to idę spać a nie wymuszam siedzenie. Wczoraj po treningu i jedzeniu poczułem senność , natychmiast się położyłem i już mnie nie było. Wstałem po godzinie super zregenerowany.

Mój program robię w sposób następujący. Obciążenie dobieram tak , żeby zrobić maksymalnie 8 lub 10 powtórzeń w zależności ile mam przypisane w danym ćwiczeniu. Nie może być zapasu, ze zrobię więcej. Gdy w pierwszej serii nie jestem w stanie zrobić 8-10 powtórzeń z planowanym ciężarem to na kolejnym treningu nie podnoszę ciężaru w górę tylko robię dalej z tym samym do moment u aż zrobię wymaganą ilość. Jak jestem w stanie podnosić ciężar to robię progresję in plus co tydzień.
Trening bardzo fajny z wyzwaniami robiony na maksymalnych ciężarach.
Najważniejszą rzeczą jest, że prowadzę dziennik papierowy (taki z SFD) , skrupulatnie zapisuję wszystkie dane i dzięki temu wiem co wcześniej dźwigałem i o ile mogę podnieść ciężar. Dotychczas z tą progresją było robione w zależności od nastroju i posiadanych sił.

Kontuzji żadnych nie odczuwam nawet łokieć golfisty poszedł w zapomnienie.




Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2015-11-03 08:22:20


Chcesz robić progresje siłową na 8-10 rep?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2181 Napisanych postów 6161 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311111
"Trening bardzo fajny z wyzwaniami robiony na maksymalnych ciężarach"...eee, chyba nie do końca. Jak dobrze technicznie zrobisz te 8-10 powt, to to będzie jakieś 70% 1 RM. To chyba tak naprawdę minimum, z jakim powinno się ćwiczyć? No chyba, że znowu o czymś nie wiem :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
ajazy
"Trening bardzo fajny z wyzwaniami robiony na maksymalnych ciężarach"...eee, chyba nie do końca. Jak dobrze technicznie zrobisz te 8-10 powt, to to będzie jakieś 70% 1 RM. To chyba tak naprawdę minimum, z jakim powinno się ćwiczyć? No chyba, że znowu o czymś nie wiem :(


------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30299 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728273
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30495 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130574
kerad - plan genialny!
Efekty po jednym treningu też!
Będę Ci kibicować!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

Wiecej