SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 490451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 752 Napisanych postów 3047 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123127
kabo9
do RedAlerta podbij, on ma Keltona sprzęt i wyciąg tez jakiś ma


Mam sprzęt kaltona i marbo jak by co. I jakieś tam spostrzeżenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
brać się za koks w tym wieku to lekka a nawet mocna przesada
no chyba że ktoś ma aspiracje zawodnicze, to wtedy można myśleć

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99207
ojan
Nie jest to takie łatwe (a w ich przypadku zupełnie zbędne - no bo po co?!).
Bez recepty w aptece nie chcą sprzedać nawet diuretyku.
A lekarz też nie chce wypisać recepty na lek bez stwierdzenia konieczności jego stosowania.



Pomijajac wazne, czyli to ze ma Pan racje.. To lepsze jest jednak mniej powazne podejscie ;) Zupelnie Panie Janie, jakby Pana wczoraj porwano z jakiegos utopijnego kraju, rzeczywistosci, czasow ;) Prawie ma mnie Pan na sumieniu, bo niemal utopilem sie sokiem pomidorowym ze smiechu ;)

Sterydy kupuje sie obecnie z identyczna latwoscia jak bulki przenne zwykle wroclawskie. Jedno i drugie mozna zamowic z dostawa do domu nie wstajac zza biurka ;) Z kolei te apteczne stosuje sie bardzo sporadycznie, sa drogie i maja medyczne stezenia substancji aktywnych, nieprzydatne dla amatorow sportow silowych ;)

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30297 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728266
Kerad-poswięć się kiedyś i przyjed do Poznania na fajny trening i program-motywacja będzie 500%,zupełnie nowe inne spojrzenie,itp.

Naprawe to działa niesamowicie !

Co do treningów w domu-też często tak ćwiczę z braku czasu podjechania na siłownie.

Ale wartościując treningi -tak to widzę :) (przy tej samej motywacji i determinacji)

-trening w domu,samemu na podstawowym sprzęcie
- z parterem + 10 - 20 % lepiej
-z dobrym parterem + 20-30 % lepiej


trening na siłowni samemu +10-30 % lepiej

trening z parterem : + 20-30 % lepiej

trening z dobrym parterem 30-40 % lepiej

trening z dobrym instruktorem lub ,pod okiem trenera + 40 - 60 %

trening z mistrzem + 100 %

trening do programu TV SFD z mistrzem i forumowiczami + 120 %

Dodatkowo,za każdą dziewczynę z nami trenujaca dochodzi bonus + 30 %



W listopadzie będzie film z nowej serii Recenzje z treningów mistrzów.

Tym razem Dawid Damasik,także + 35 ,pokaże proste ale super suteczne metody treningu barków i trcepsów-bolało mnie wszystko kilka dni a do dziś czuje wciąż te partie bardziej dopompowane niż zwykle :)

Kto che wziąc udział w kolejnym programie tej serii zapraszam-można na priv pisać także.





Zmieniony przez - masti w dniu 2015-10-31 15:06:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
xzaar77
Prawie ma mnie Pan na sumieniu, bo niemal utopilem sie sokiem pomidorowym ze smiechu ;)

Sterydy kupuje sie obecnie z identyczna latwoscia jak bulki przenne zwykle wroclawskie. Jedno i drugie mozna zamowic z dostawa do domu nie wstajac zza biurka ;) Z kolei te apteczne stosuje sie bardzo sporadycznie, sa drogie i maja medyczne stezenia substancji aktywnych, nieprzydatne dla amatorow sportow silowych ;)

Cieszę się, że się nie utopiłeś! Jesteś tu potrzebny - jak wzorzec metra!

Wydawało mi się, że sterydy są teraz mniej dostępne niż bułki (tym bardziej, że kupuję tylko mąkę na chleb).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
teraz mąka jest kiepskiej jakości
podobnie i koks który można kupić na lewo

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Uciekać z tym koksem z mojego tematu już nie ma Was.Tu jest tylko team natural.
Dzisiaj zachowałem się jak Kuba na widok pizzy, co zrobiłem objadłem się cukierków i teraz żałuję.

Treningi domowe zawieszam niestety to nie dla mnie.Ciągłe przekładanie ciężarów żeby potrenować dalej, nie ma do kogo gęby otworzyć plus jakaś taka dziwna atmosfera.Sprzęt który mam będzie przydatny w dniach kiedy siłownia będzie zamknięta (święta itp.)

Tak przemyślałem moje treningi i wydaje mi się, że jestem przetrenowany a dodatkowo macham za dużo powtórzeń w serii.Postanowiłem zrobić 3 dni treningowe na mocnych ciężarach z maksymalną ilością 8 powtórzeń.Będę wykonywał ćwiczenia na wolnych ciężarach.Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.Brzuch też 3 razy w tygodniu.

Jeżeli chodzi o Poznań to czemu nie tylko tam zawsze takie byki są a gdzie ja do nich szkieletor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
co chcesz zima idzie koks potrzebny

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
kerad37


Treningi domowe zawieszam niestety to nie dla mnie.Ciągłe przekładanie ciężarów żeby potrenować dalej, nie ma do kogo gęby otworzyć plus jakaś taka dziwna atmosfera.Sprzęt który mam będzie przydatny w dniach kiedy siłownia będzie zamknięta (święta itp.)




a nie mówiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Miałeś rację Kabo nuda jak cholera.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

Wiecej