SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Byłem na siłowni. Zdecydowałem się dzisiaj zrobić trening tricepsów i barków a w dwa następne przeznaczyć na regenerację przed piątkowym targaniem.Czuję, ze jak pójdzie 120kg to będzie maks.
Triceps
-prostowanie na linkach wyciągu 3 serie 15,12,10
-prostowanie ramiona jednorącz na wyciagu 3 serie 12,10,8
-prostowanie przedramienia w opadzie tułowia.
Barki
-unoszenie rąk do góry na wyciągu z wyprostowanymi rękoma. 4 serie

Jeszcze potrenowałem ułożenia na ławce do wyciskania szkoda, że nie nagrałem filmu.Problem jest w tym że stojaki są troszeczkę wyższe i żeby złapać sztangę to puszczam barki.Nawet jak ktoś podaje to jest lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130937
Zawsze muszę maksymalnie wyciągnąć ręce aby zdjąć sztangę do wyciskania w leżeniu (w domu też - musiałem nawet obciąć trochę końcówki od stojaków).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
ojan
Zawsze muszę maksymalnie wyciągnąć ręce aby zdjąć sztangę do wyciskania w leżeniu (w domu też - musiałem nawet obciąć trochę końcówki od stojaków).


Już postanowiłem będzie ktoś mi podawał ale z niższego poziomu, bo jak biorę z górnego to puszczam automatycznie łopatki.Sam też nie podniosę bo do pozycji startowej będzie już za duży wysiłek.
Przyjmując pozycję naśladowałem Wzorka nogi kładłem na ławkę i podciągałem do tyłka po czym je opuszczałem i blokowałem.Ten mostek nie za bardzo czuję (mam leżeć na łopatkach i tyłku a plecy w łuk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Krakersy i słodkość chodziły za mną od 3 miesięcy i w końcu musiałem po nie sięgnąć. Szalę przechyliło też niepowodzenie w wyciskaniu na 120kg. Ładujemy, siła do piątku musi iść.

Makaron durum z pomidorami, czosnkiem,piersiąz kurczaka i papryką.

Wołowina krwista,papryka,ziemniaki

Wieczorem jemy jajecznicę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
kerad37
Krakersy i słodkość chodziły za mną od 3 miesięcy i w końcu musiałem po nie sięgnąć.

I nie byłoby problemu, gdybyś nie podał tłuszczów utwardzonych razem z cukrem. Czasem warto czytać etykiety. Na Twoim miejscu unikałbym takich zestawień, bo będzie coraz gorzej. Są dobre i złe kalorie.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Maciej nie ma co kruszyć kopii o taka małą ilość.
Dziękuję bardzo Kondzio .

Dzisiaj u mnie DBT.
Pojadłem sowicie i czuję moc. Mam nadzieję że większa kaloryczność podniesie wytrzymałość siłową.
1 posiłek: omlet 5jaj + 80g owsa+jogurt naturalny 150g.

2 i 3 posiłek: ryż 150g,250g piersi, 200g warzyw +10g oliwa z oliwek

Wieczorem pójdą 3 jaja na miękko i kazeina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Oj coś nie ma mocy treningowej.Miska słaba.Szukam inspiracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
iNSPIRACJI ALE NIE KULINARNEJ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tego juz nie pisales hihi
ZObacz swoje foto na koniec redu 2014, bedizesz mial inspiracje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium